Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824486
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα. Πήγα το Σάββατο αρκετά νωρίς το πρωί ώστε να μην έχει κόσμο να συναντηθώ με την Αλίνα… Ώραιο κορίτσι. Εδώ τελιώνουν τα ωραία. Πιθανότητα ήταν στραβωμένη με κάτι, αφού περιμένοντας στο δωμάτιο την άκουσα να κουβεντιάζει έντονα στο τηλέφωνο. Ρώσικα ήταν, οπότε μην ρωτάτε τι έλεγε. Πήρα το πρόγραμμα με το μασάζ, έδωσα τα 40 ε και περίμενα. Ήρθα, μασάζ για την διεκπεραίωση της υποχρέωσης μόνο. Μετά από κανά πεντάλεπτο – ίσως και λίγο παραπάνω – με ρωτάει επιθετικά… εντάξει? Άντε λέω εντάξει. Πίπα χωρίς πάθος, διεκπεραιωτική, αρκετό χέρι και πολύ γρήγορη…Διεκπερωαιωτικά έβγαλε και το γαμήσι, σε γρήγορους ρυθμούς και με τρόπο ώστε να χύσω γρήγορα. Τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε…. Με το που τελείωσα, σε ένα λεπτό, άντε ενάμιση την έκανε. Λεπτομέρεια? Δεν υπήρχε κανείς έξω…..Α, ξέχασα να πω, ότι για να μιλήσει, έπρεπε να έχω ένα τσιγκέλι. Στην ώρα του μασάζ ζήτημα αν μου είπε πάνω από τρεις κουβέντες… Τις μίλαγα και ως επί το πλείστον μου έκανε μμμμ……Συμπέρασμα? Από μακριά και αγαπημένη. Εξάλλου, ίσως δεν είναι καθόλου τυχαίο ότι δεν έχει πολλές κριτικές……Δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναδώ, ενώ για εσένα άτυχε μπουρδελιάρη που θα προτιμήσεις να την δοκιμάσεις, σου εύχομαι καλή τύχη. Θα την χρειαστείς για να περάσεις καλά μαζί της… Κρίμα και τις συστάσεις που μου έκανε η Άντζελα ότι είναι καλή. Την έβγαλε ψεύτρα… Νίκος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
HARD19
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
70
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού