Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824399
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μία μέρα φοβερής κούρασης κι ελάχιστου ύπνου, αφού γύρισα σπίτι πριν κοιμηθώ μπαίνω στο site να δω τι παίζει και βλέπω την Κατερίνα στο Φυλής 104. Είχα πάθει μια άλφα πλάκα με το βυζί της, είχα δει και τις κριτικές που ήταν διθυραμβικές, πήρα την απόφαση και λέω χέσε τον ύπνο πάω για άλλα... Φτάνω στο σπιτάκι τέσσερις και δέκα το πρωί. Ωραίος χώρος, πεντακάθαρος με νιπτήρα στο δωμάτιο και η τσατσά ευγενέστατη και γλυκήτατη. Περνάω στο δωμάτιο και μου λέει τα προγράματα μιας και δεν τα θυμόμουν. 30 απλό, 40 με μασάζ, 60 και 70 δεν πολυθυμάμαι κάτι για αυταρχικό και ποδολαγνεία νομίζω είπε, 80 full πρόγραμμα. Τσιμπάω το σαραντάρι για να χαλαρώσω και λίγο με το μασάζ. Μετά από κανά δεκάλεπτο σκάει μύτη η Κατερίνα. Την έκοψα 30+, γύρω στο 1.70, μεγάλο βυζί (5άρι κατά τα λεγόμενά της) κι αρκετά στητό κι καλοσχηματισμένο, ούτε αδύνατη ούτε χοντρή. Αρχίζουμε χαιρετούρες και λοιπά, πολύ ευγενική, ομιλητική, ζεστή και με χαμόγελο. Ωραίο milfάκι θα το χαρακτήριζα. Ξαπλώνουμε κι αρχίζει το μασάζ. Μεγάλη εμπειρία σε αυτόν τον τομέα δεν έχω για να πω αν θα ικανοποιούσε και κάποιον πιο έμπειρο πάντως εμένα μετά από μια τέτοια μέρα με ικανοποίησε τα δέοντα. Γυρνάμε κι αρχίζει τριψιματάκια. Φοβερό γλύψιμό στο σώμα πολύ υγρό που με έφτιαξε τρελά. Ξαφνικά ανεβαίνει απο πάνω μου και στηρίζει τον πέοτα μου στον αφαλό της κι αρχίζει να κινείται δεξια αριστερά. Αρκετά καυλωτικό κολπάκι. Μετά φοράει σκούφο κι αρχίζει μπουκιτσί. Μου έκανε κι αυτό το κατακόρυφο που λένε οι συναγωνιστές το οποίο είχε κι αυτό τη φάση του. Δάχτυλα δεν άφηνε αλλά άφηνε χάδια. Και τώρα έρχεται το ζουμί. Ήμουν αγάμητος κι αμαλάκιστος για δύο ολόκληρες μέρες. Ίσως είναι η πρώτη φορά που πάω σε στούδιο με τόσες κάυλες. Με το που ανεβαίνει λοιπόν από πάνω μου και μπαίνω μέσα τρελάθηκα. Ταίριαξε γάντι!!! Στενή δε θα την έλεγα αλλά για κάποιο λόγο τρελάθηκα με το πως ένιωθα τα τοιχώματά της γύρω από το πεός μου. Τόσο σκληρό είχα να τον δω αρκετό καιρό, μιας και με καπότα σπάνια πετυχαίνω στύση 100%. Αυτή τη φορά βάρεσα 120%. Στηρίζει τα χέρια της στις γάμπες μου κι αρχίζει να ανεβοκατεβαίνει τόσο αισθησιακά που ζορίστηκα να κρατηθώ. Τα πόδια της ήταν τσίτα λυγισμένα και σε κάθε κατέβασμα έμπαινα μέσα μέχρι τα @@. Είχα πλήρη θέα του στήθους της και έβλεπα τη διείσδυση φάτσα κάρτα σε φάση τσόντας που η γκόμενα κάτι τα πάντα για να έχει καλό πλάνο ο καμεραμάνος. Μόνο που το θυμάμαι καυλώνω.. Τέσπα μετά αλλάζουμε σε ιεραποστολικό και μετά στα 4 όπου παρέδωσα.Αυτά απλά ικανοποιητικά κι όχι κάτι που δεν είχα ξαναδει. Η ιππασία της όμως μου άλλαξε τα φώτα. Πολύ θετικές εντυπώσεις από το χώρο και το Κατερινάκι. Σίγουρα θα ξανατιμήσω. Να αναφέρω ότι τη ρώτησα για πρωκτικό και ελεύθερο στοματικό και μου είπε ότι δεν κάνει. Το πρώτο με στενοχώρησε λίγο, το δεύτερο δε με απασχολεί αλλά ίσως απασχολεί άλλους. Αξίζει πιστεύω τον κόπο μιας και το απλό πρόγραμμα πάει 30 ευραίους όποτε σπάει κατά πολύ το καρτέλ του 50άρικου. Α, να αναφέρω ότι @@ δεν έγλυψε. Τέλος κάτι άσχετο αλλά ίσως σημαδιακό. Φεύγοντας είδα στο δρόμο για πρώτη μου φορά όχι σκύλο αλλά γάτα να κυνηγάει ένα αυτοκίνητο. Αρκετά απίστευτη βραδιά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
4
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού