Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απόγευμα της ημέρας των ερωτευμένων διασχίζοντας τους έρημους δρόμους της πρωτεύουσας και με αρχικό προορισμό το κατάστημα στον αριθμό 50 της οδού Μελαντίας, το οποίο το βρήκα κλειστό, συνέχισα και κατέληξα στο κατάστημα της Μπουζιάνη στην Δάφνη.

Διαθέσιμη κοπέλα εκείνη την ώρα ήταν μόνο η Annabelle.

H Annabelle,petite ξανθό κορίτσι, κοντούλα με ωραίο κορμί για όσους αρέσκονται στις μικρόσωμες γυναίκες, με πολύ ωραία πρασινογκρίζα μάτια, αν κατάλαβα καλά στο σκοτάδι και πολύ όμορφο χαμόγελο.

Στα της συνεύρεσης, η Annabelle ξεκίνησε με προκαταρκτικά ,με φιλιά στο στόμα και στα αυτιά.
Συνέχισε δίνοντάς μου τα στήθη της για περιποίηση και με εναλλαγές την μια στιγμή βρισκόταν η ρόγες της στο στόμα μου και την επόμενη η γλώσσα της με παράλληλες χειρομαλάξεις στο μόριο μου.

Στο επόμενο στάδιο η Annabelle μου χάρισε ένα χαριτωμένο ισπανικό με τα μικρά της πανέμορφα στήθη χρησιμοποιώντας τα με όμορφο χαδιάρικο τρόπο. Χαμόγελο

Αφού είχε ανέβει η λίμπιντο, περάσαμε στο στοματικό στο οποίο η Annabelle ήταν πολύ καλή και εκτόξευσε την θερμοκρασία μου στα ύψη. Ματάκι

Για sex,η Annabelle ήρθε αρχικά, με το πανέμορφο petite σώμα, καβάλα στο άλογο όπου κάθισε για λίγο και στην συνέχεια, μετά από δική προτροπή γυρίσαμε σε ιεραποστολικό, στάση στην οποία με χαλαρούς ρυθμούς μετά από λίγα λεπτά ήρθε το τέλος με ολοκληρωτικό άδειασμα της σπερματοθήκης συνοδευόμενης από μια μικρή ζαλάδα που συνήθως συμβαίνει μετά από μια ικανοποιητική εκσπερμάτωση. Εμμμμ

Ένα πολύ όμορφο απόγευμα της Αγίου Βαλεντίνου είχε έρθει στο τέλος, ευχαρίστησα την Annabelle και δώσαμε υποσχέσεις για επόμενη συνεύρεση. Κουλ

Υ.Γ. Η βαθμολογία με 6 στο χώρο και την καθαριότητα είναι για το γεγονός ότι το σεντόνι είχε κάποια στίγματα στην αριστερή πλευρά, ίσως από λιπαντικό. Money Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Annabelle
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
annabelle
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού