Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 42 10
Sex Studio 105765
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το πήδημα της Λουίζας. Πέρασμα από το στούντιο βραδάκι καθημερινής και πανεύκολη στάθμευση έξω από αυτό. Πρόκειται για καλόγουστο προκάτ ισόγειο κτίσμα που διαφέρει από τα άλλα της περιοχής με πολύ μεγάλη πρόσοψη πριν το πεζοδρόμιο. Είχαν βάρδια η Λουίζα, η Σοφία, η Νάντια και μια άλλη που δεν θυμάμαι το όνομα της ούτε μου άρεσε. Οι τρεις που ανέφερα είναι όμορφες και θα πέρναγα και με τις τρεις αλλά με κέρδισε το νάζι της Λουίζας. Η Λουίζα είναι ψηλή και λεπτή λολίτα γύρω στα 26 με πολύ νάζι και άνετη στην επικοινωνία. Τα ελληνικά τα μιλά σαν μητρική γλώσσα και μπορεί και να είναι στα αλήθεια Ελληνίδα όπως δηλώνει. Από σώμα σκίζει, έχει μακρυά νύχια και κάποια τατουάζ που της δίνουν σεξ απίλ και θηλυκότητα. Δεν υπάρχει αμφιβολία για το ότι είναι όμορφη γκόμενα. Στο κρεβάτι έγλυψε αρχίδια, αλλάξαμε στάσεις, είχαμε λεκτική κι οπτική επικοινωνία και το πιο βασικό δεν βιάστηκα καθόλου μα καθόλου να φύγει από το δωμάτιο. Το αρνητικό της όπως το εισέπραξα εγώ ήταν το ότι δεν προέκυψε χημεία. Λέγοντας δεν προέκυψε χημεία εννοώ ότι δεν έχω τον πόθο να την ξανασυναντήσω ούτε την σκέφτομαι όπως σκέφτομαι άλλα κορίτσια του κλάδου. Ήταν απλά ένα πηδηματάκι μετά από τρεις μήνες αποχής λόγω της καταραμένης καραντίνας για το οποίο δεν κλαίω το πορτοκαλί εισιτήριο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2021
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λουίζα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
jim28
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
2.317
Πόντοι:
6.955
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Tony xx, neomelos1

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού