Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824445
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκέφτηκα την Νάνσυ σήμερα το πρωϊ. Στο Studio υπήρχαν ήδη δ/ύο πελάτες στα δωμάτια. Με υποδέχθηκε η υπηρεσία. (Αν θυμάμαι καλά την έλεγαν Νικολέτα). Μία συμπαθέστατη κυρία. Της εξήγησα ότι είχα συννενοηθεί με την Τζένη να υπάρχουν μπότες στο μαγαζί και μου είπε πως δεν νομίζει η Νάνσυ να είχε φέρει μαζί της. Λες; Σκέφτηκα... Τελικά είχε άδικο καθώς η Νάνσυ είχε συννενοηθεί με την Άντζελα και είχε φέρει και τις μπότες της μαζί. Αφού άδειασε το ένα δωμάτιο μπήκα μέσα και περίμενα. Μετά από περίπου 15 λεπτά ήρθε και το Μωρό. Η Νάνσυ είναι πολύ όμορφη με πολύ ωραίο σώμα και θεϊκά ποδαράκια. Της εξήγησα τι ήθελα να μου κάνει και το έκανε χωρίς δεύτερη κουβέντα. Εξαιρετική στον ρόλο της ΑΦΕΝΤΡΑΣ... Έγλυψα τις μπότες της, τα ποδαράκια της και μου έκανε ένα υπέροχο foot job!!! Επειδή όμως η ώρα περνούσε και εγώ κρατιόμουνα της πρότεινα να τελειώσω μόνος μου, γιατί έβλεπε πως την έφερνα σε δύσκολη θέση και το κουδούνι είχε χτυπήσει ήδη τρεις φορές. Θα ήθελα να τονίσω πως ποτέ δεν βιάστηκε να τελειώσουμε και πως αυτό που κάνει το κάνει τέλεια καθώς όπως μου είπε της αρέσει και το έχει κάνει πάρα πολλές φορές.



Είναι σίγουρο πως θα την ξαναεπισκεφτώ όταν μου δοθεί η ευκαιρία.



γΙΑ ΌΠΟΙΟΝ ΑΝΝΑΡΩΤΗΘΕΊ ΤΟΝ ΛΌΓΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΊΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΆΜΗΣΑ, ΑΠΛΆ ΈΝΑ ΠΡΌΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΕΤΡΕΨΕ!!! ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού