Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825596
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο συγκεκριμένο κατάστημα πρίν από λίγες ώρες!
Έπειτα από αρκετό καιρό(ίσως και πάνω από χρόνο)βρέθηκα ξανα σε ένα τέτοιου είδους κατάστημα!
Είμαι νέο μέλος εδώ και μπορώ να πώ ότι μια σελίδα σαν αυτή...βοήθησε πολύ στην επιστροφή μου σαν λάτρης και εγω του είδους!
(η βαθμολογία που έχω βάλει είναι η ανώτερη που μου επιτρέπει το ''σύστημα'' αλλιως θα ήταν καλύτερη)

Λοιπόν...έχοντας διαβάσει πολύ καλά λόγια(+ φώτο) για το μαγαζί,μετά από βόλτα για ποτό με φιλαράκι αποφασίζουμε να περάσουμε για μια νυχτερινή κατάθεση!
Ήξερα από το πρόγραμμα οτι δουλεύει η Έυα οπότε ένας λόγος παραπάνω(είναι ο τύπος μου!!!)
Φτάνουμε...ωραίος χώρος πεντακάθαρος (μάλιστα με το που μπήκαμε ζήτησα να πάω τουαλέτα και εκεί απίστευτα καθαρά)
Βγαίνει η Έυα!Ζουμερή και πάρα πολύ ευγενική με το χαμόγελο στα χείλη(μπράβο κοριτσάρα μου)
Κατάθεση στην διακριτική-ευγενική υποδοχή και αναμονή για το μωρό!
Το δωμάτιο ανθρώπινο και μπράβο τους!όχι σαν κατι άλλα...
Τελειώνει το φιλαράκι και έρχεται σε εμένα!
Πολύ ευχάριστη,φιλική και με καλή διάθεση!ότι πρέπει για το λίγο άγχος που είχα λόγω απουσίας από το χώρο.
Αφού τα είπαμε λίγο άρχισε τα χάδια,τις αγκαλίτσες,τα φιλάκια παντού και εγώ τις μαλάξεις στο απίθανο-απίθανο-απίθανο και τρυφερό φυσικό στήθος της(είμαι λάτρης)Άρχισα να νιώθω μια GFE και μου άρεσε πολύ!Αφού κατέβηκε στα ιδιαίτερα...άρχισε το γλείψιμο στα @@ έπειτα σκούφωμα και το γλείψιμο συνεχίστηκε...ενώ εγώ έπαιζα με το ωραίο γατάκι της!Μόνο απο το γλέιψιμο μου τον είχε κάνει πύραυλο...αν προσθέσουμε και τα παραπάνω φανταστείτε πως ήμουν!Της ζητάω να ξαπλώσει έτσι ώστε να βλέπω και τους υπέροχους βύζους της καθε φορά που την σφυροκοπάω!Ευγενική δέχεται και αρχίζω να την καρφώνω ανοίγοντας διάπλατα τα πόδια της.Ανταλλάζουμε αναστεναγμούς και καυλοπροστυχόλογα.Μετά...τα πόδια της στους ώμους μου και λαβή στους βύζους για αρκετά χτυπήματα!Λίγο πριν το τέλος ανοίγω πάλι ποδια να βλέπω όλο το θέμα και τα πετάω με ένταση!Ξαπλώνω δίπλα της και πιάσαμε την κουβέντουλα για το επάγγελμα της και την συμπεριφορά των κοριτσιών!Αφού με ευχαρίστησε φιληθήκαμε και με αποχαιρέτησε!

Είναι σίγουρο οτι θα ξαναπάω και ότι η Έυα θα με κάνει τακτικό πελάτη της!!
Έυα-τρέλα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2009
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού