Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 97 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 281066
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από το εν λόγω στούντιο είναι άξια αναφοράς μόνο μία κοπέλα
και αυτή είναι η Λίλλυ! Πρόκειται για μια τσοντάρα του κερατά με πορνοσταρική εμφάνιση που θυμίζει και λίγο την Ρόζα από sirina. Σκυλί του πολέμου που λέτε το κορίτσι μελανούρι μέτριου ύψους με τατού σε όλο το σώμα της, φουσκωμένα χείλη όσο δεν πάει, βυζάρες τριάρες πλαστικές, πίσω σύστημα φτιαγμένο για σκαμπίλια και ξύλο μόνο! Η φάτσα της δε λέει και πολλά αλλά ποιος
νοιάζεται. Επέλεξα φουλ
πρόγραμμα για να γλύψω την καλοξυρισμένη μουνάρα της που μου την μόστραρε και στο σαλόνι και να απολαύσω το 69 για το οποίο είναι γνωστή. Το κορίτσι με επιβεβαίωσε και αφού
μου πήρε μια μια σπέσιαλ ακάποτη τσιμπουκάρα με πολλά πνιξιματάκια και χτυπήματα στη γλώσσα, μου γύρισε φάτσα την κωλάθρα της και σκέπασε τη μούρη μου κρύβοντας κάθε ίχνος φωτός που μπορεί να έφτανε στο μάτι μου! Εκεί τα είδα όλα και άρχισα να γλύφω μέχρι να μου τελειώσει το σάλιο. Σε κάποια φάση πήγα να χύσω αλλά κρατήθηκα και τη γύρισα για να την πάρω και λίγο στα 4, κρίμα είναι να μη χορτάσεις τέτοιο κώλο. Ασάλιωτα Για να μην τα πολυλογώ κι εκεί δεν κράτησα πολύ και βγάζω καπότα τη γυρνάω και της τα ρίχνω στα βυζιά, είναι τόσο μεγάλα που όσο σπέρμα και να τους ρίξεις δεν τα καλύπτεις ολόκληρα. Χαμογέλασε στραγγίζοντάς με και μου δείξε τη γλώσσα της Χμμμ; φεύγοντας. Στο δωμάτιο έκατσα 25 λεπτά ακριβώς η τσατσά δεν ακούστηκε ποτέ και της φώναξε η Λίλυ για να μου ανοίξει να φύγω. Άσχετο αλλά αυτό το στούντιο έχει τις καλύτερες καραμέλες! Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 23, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λίλυ
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
100€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 eridon1877, makis254, tasos.p και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2021
Καλησπερα...

Ξέρετε πότε ανοίγει....και αν θα ειναι παλι η Λιλλυ κοντα μας παρακαλω ; τελευταία πήγα Οκτώβριο ...

Τόσους μήνες γνωριζει κανεις αν εκανε βίζιτες ; τρόπος επικοινωνίας μαζί της ;

Ευχαριστώ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1