Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα 30 ευρο ίσα ίσα για μια επίσκεψη σε στούντιο με απλό πρόγραμμα εκτός της γνωστής αλυσίδας..το μόνο που με κέντρισε την περιέργεια να δω τι έχει μέσα ήταν αυτό το σπιτάκι όπου είχε λίγη κίνηση είχε βγει ήδη ένας πελάτης και έμπαινε πριν από μένα άλλος ένας .. εμφάνιση (χωρίς τσατσά ευτυχώς) μίας νεαρής μελαχρινής κοπέλας πρέπει κάπου στα 27 αδύνατης σχεδόν skinny με ωραία βυζάκια στητα για τα κιλά της και κωλαρακι όχι τόσο πετακτο αλλά ανεχτα καλό.. Μου άρεσε η φάση έτσι amateur και πλήρωσα και περίμενα την σειρά μου..το αρνητικό είναι ότι έχει αυτή την ενέργεια και λίγο ξυνιλα ελληνιδας και δεν πολύ φτιάχτηκα να κάνω κάτι extreme ήταν μια καλή τυπική κατάθεση..πχ δεν αφήνει να της πιάσεις το μουνάκι της δεν αφήνει τίποτα σε φιλιά.. αλλά λόγω εμφάνισης εμφάνισης επηδει είναι 100% ότι Μ αρέσει δεν αντέδρασα αρνητικά σε κάτι... Πίπα η κλασική που κάνουν πολλές δηλαδή να βάζει μόνο το μισό μέσα και σε προτροπή για πιο βαθειά δεν μπορούσε λες και έχουμε κανένα 25αρι να πούμε Μαλακία ... στο σεξ δύο στάσεις όπου τελείωσα κάπως βιαστηκα.. γιατί με απλό πολύ χρόνο δεν έχουμε όπως είπε ..ΟΚ πάντως μία ακόμη επίσκεψη θα κάνω με καλό πρόγραμμα και πολύ ώρα να δούμε αν θα φύγουμε ευχαριστημένοι.. Τουλάχιστον έμεινα ευχαριστημένος από τον εαυτό μου γιατί ήταν ότι ακριβώς ήθελα εμφανισιακά.... Καλή συνέχεια σε όλους να περνάτε καλά..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.444
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, PAOLO MALDINI , παλαιμαχος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2020
Φίλος αυτό το βρωμόσπιτο μόνο φ'ολες έχει!Money Mouth
M
makisneos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1