Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 91 10
Sex Studio 165624
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προσπαθώντας να είμαι σύντομος σ’ αυτή την αναφορά , (σας προειδοποιώ ότι δεν πρόκειται να τα καταφέρω…)
κι αφού μιλάμε για μία νέα εμφάνιση η οποία δεν έχει γράψει χιλιόμετρα άρα συνεπώς δεν γνωρίζει και την δουλειά
(..και πιθανόν θα εξαφανιστεί σύντομα όπως και πολλές άλλες περιπτώσεις της συγκεκριμένης αλυσίδας) ,

θα ενημερώσω για τα βασικά σημεία :

Η Σόνια πρόκειται για ένα πολύ νέο κορίτσι εξ ανατολικού μπλοκ , πιθανόν και από την Ρωσία (όπως αναφέρεται σε σχετικό ιστότοπο) ,
21 – 23 ετών (φαντάζομαι) το πολύ με αρκετά καλλίγραμμο σώμα , περίπου 1.63+ ύψος και βάρος που δεν πρέπει να ξεπερνάει τα 50Kgr.
Μάλιστα ίσως παίζουν και ‘‘βελτιωτικά κράματα Carbon etc etc’’ τοποθετώντας την έτσι και στα 47 - 48Kgr χωρίς όμως να είναι το Skinny
το αποκρουστικό (σε καμία περίπτωση!).
Μάλιστα, μπορώ να πω, ωραία ζουμερή σε πολλά σημεία της όπως ο ποπός & το στήθος της (το οποίο ήταν 2άρι και καλοσχηματισμένο / ‘‘Factory Fairings’’).
Πρόσωπο το οποίο ήταν στα πλαίσια του ΟΚ (σίγουρα όχι άσχημη!) αλλά απεριποίητο χωρίς ίχνος μακιγιάζ αφού δεν το χρειάζεται κιόλας
λόγω του νεαρού της ηλικίας της.

Όλα τα παραπάνω σίγουρα συνθέτουν μία όμορφη παρουσία η οποία μπορεί να έβγαινε απίστευτη φόλα αλλά επειδή την είχα εντοπίσει μέσα
από τις προφανώς εσκεμμένα μπερδεμένες φωτογραφίες (Σόνια/Λίλια) και επειδή από τις νυχτερινές βάρδιες δυστυχώς τα αστέρια της
συγκεκριμένης ‘‘γρήγορης’’ αγοράς λείπουν, είπα να κάνω μία μικροεπένδυση, έτσι, …για να δώσω λίγο περισσότερο χρώμα στην νύχτα μου.

Έχοντας μια κάποια εμπειρία στον χώρο, πριν μπω, έκανα στην υπεύθυνη τρία πράγματα ξεκάθαρα,
(1) ότι το απλό πρόγραμμα είναι 20λεπτο,
(2) ότι το κορίτσι πριν εισέλθει στο δωμάτιο της αμαρτίας πρέπει να κάνει τουλάχιστον ντους &
(3) την την πιο cliché & χαζή ερώτηση που μπορεί να κάνει κανείς , «είναι καλή στο δωμάτιο?» , αφήνοντάς την έτσι να εκτεθεί με
την απάντησή της «τέλεια» αφού εγώ ήξερα πολύ καλά με τι amateur κατάσταση έχω να κάνω..

Όμως με επιπλέον καλό χειρισμό και συνάμα όχι μεγάλες προσδοκίες (αλίμονο, ήξερα που βρισκόμουν) τελικά το Session ή προπόνηση
ήταν μία χαρά.
Την υποδέχτηκα λοιπόν με χαμόγελο την ίδια στιγμή που και αυτή ήταν πιθανόν σχετικά ειδοποιημένη για να μην τα κάνει σαλάτα.

Στο σημείο αυτό, όπως το φανταζόμουν βέβαια, να αναφέρω ότι δεν γνωρίζει την Ελληνική μα ούτε και την Αγγλική γλώσσα
..πέραν μίας λέξης (Πλατύ χαμόγελοog??) εννοώντας (Πλατύ χαμόγελοoggy Style?) ...Οκ, γνωστό το κόλπο...

Όταν τέλος πάντων κατάλαβε (πάντα με ευγενικό και γλυκό τρόπο) ότι εδώ δεν έχει να κάνει με κανένα πιτσιρίκι που μπορεί να
το ξεπετάξει στο μπαμ και η δουλειά πρέπει να πάει τουλάχιστον καλούτσικα , τότε το μωρό πήρε τα πάνω του !!

Κοινώς , παίχτηκαν 19-21 λεπτά (που φάνηκε πως μπορούσα να το τραβήξω άνετα παραπάνω αλλά δεν μου αρέσει να μην σέβομαι τις συμφωνίες μου) ήπιου,
ως επί το πλείστον, αλλά και πιο γρήγορου SEX με εναλλαγές στάσεων (ιεραποστολικό, COW G., Reverse COW G., μία στο πλάι & Doggy όπου ήρθε το τέλος)
ορισμένες από τις οποίες, στο μεσοδιάστημα της αλλαγής τους, είχαν ένα απλό στοματικό το οποίο τουλάχιστον κρατούσε την σημαία στο ύψος της.

Το καλό επίσης ήταν ότι φιλώντας το πολύ ωραίο στήθος της & κάνοντας κάποια fake compliments του στυλ ‘‘you’re so beautiful’’
(αυτό το ήξερε γιατί απαντούσε ‘‘thank you’’), ύστερα δε και κατά την ώρα του ιεραποστολικού, φιλώντας στον λαιμό,
οι στροφές στο μοτέρ του μικρού Rallye αυξήθηκαν και το πήραν τα ζουμιά τα οποία αισθάνθηκα στην βάση της σημαίας κάτι
που μπορώ να πω ότι μου άρεσε πολύ.. - ο νοών νοείτω -

Συνεπώς ‘‘έστριψε’’ με περηφάνια όλη την κατά τα άλλα beginners track και τερμάτισε με καλούς (για τα λίγα κυβικά & άλογα της) χρόνους.

Συμπέρασμα , αν μία μέρα βαριέστε το όλο SET UP ενός πραγματικού αγώνα αλλά από την άλλη μεριά σας κάνει όρεξη ένα ήπιο Track Day
or Night στο οποίο θα πρέπει να ‘‘οδηγήσετε εσείς το εργαλείο’’ χωρίς να περιμένετε να κάνει τίποτα από μόνο του (το κατά τα υπόλοιπα
καλοστημένο όχημα) πιθανολογώ ότι είναι μία καλή επιλογή.

Εύχομαι τύχη σε όλους μας!

p.s. : Συνιστάται στους λάτρεις της ωραίας κοιλίτσας / μεσούλας κλπ αφού το συγκεκριμένο σημείο, επίσης, το είχε πολύ καλό
(αφαλός και λοιπά συστήματα ‘‘κεντρικού άξονα μετάδοσης κίνησης & κιβώτιο διανομής’’ , Competition).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2020
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
50€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Constantinos27
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
4.172
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 HoneyVoskos, spipis71, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού