Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 153 10
Sex Studio 350747
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η γνωριμία μας κρατάει από 5ετίας. Πρόκειται για μουνάρα ολκής: 27-28 ετών, μαύρα μακριά σπαστά μαλλιά (την είχα γνωρίσει ξανθιά: πιο πουτανιάρικο αλλά το μαύρο της πάει καλύτερα και της δίνει τύπο), πρόσωπο έκφυλο, κορμάρα ατελείωτη , ύψος γύρω στο 1,75, στήθος μεσαίο , κοιλιά επίπεδη (κάτι κάνει στο γυμναστήριο), ποδάρες ατελείωτες, κωλάρα από άλλο πλανήτη. Στο σύνολό της είναι πεντακάθαρη και πάντοτε στην πένα.
Στο δωμάτιο (πεντακάθαρο και προσεγμένο) μπήκε πολύ ευδιάθετη και χαλαρή (στο μεταξύ είχα μπανιαριστεί και αράξει). Πέταξε τα εσώρουχα και πλασαρίστηκε πάνω μου. Είχα να την δω πριν από την καραντίνα οπότε είχαμε πράγματα να πούμε. Η χαλαρή κουβεντούλα σιγά σιγά εξελίχθηκε σε αισθησιακά γλωσσόφιλα και μετά σε χαμούρεμα άνευ προηγουμένου. Ταξίδεψα με την γλώσσα μου αργά από το στήθος της , προς την κοιλιά με τελικό προορισμό λίγο νοτιότερα στο μοσχομυριστό μουνάκι της. Η Μαρίνα αφήνεται και καβλώνει (δεν είναι fake) οπότε μετά από κάποια λεπτά καταλήγω να δέχομαι κεφαλοκλείδωμα από τους μηρούς της ή τα πατουσάκια της στην πλάτη μου. Το αποτέλεσμα είναι το ίδιο: παχύρευστα υγρά να βγαίνουν από την 'γυναικεία σπηλιά' (Ουμπέρτο Έκο). Μετά πιάνει δουλειά η Μαρίνα με μαεστρική πίπα και τρελλό αρχιδογλύψιμο διαρκείας. Στο σεξ παίχτηκαν : cowgirl, ιεραποστολικό, ιεραποστολικό με τα πόδια της στους ώμους μου και πισωκολλητό: εδώ το θέαμα είναι απίθανο με σπάσιμο της μέσης από την Μαρίνα και την κωλάρα της πιάτο. Είχε απίστευτη συμμετοχή και το μουνάκι της μοναδική αίσθηση (μάλλον στενομούνικο το Μαρινάκι). Το τέλος ήρθε στο χειροκίνητο με την την Μαρίνα να μου ρουφάει και να μου γλείφει απίστευτα τα δίδυμα και να εξαπολύω τρελλή ποσότητα κρέμας παντού . Είχαμε φτάσει το 25λεπτο και η μουσική είχε να αρχίσει να αυξάνει σε ένταση .....Ακολούθησαν αγκαλιές φιλιά και αποχώρηση Μαρίνας με ανανέωση του ραντεβού μας για προσεχώς

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2020
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
70€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
frank nitti
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
111
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Ξύδης, Constantinos27

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2020
Πολύ ωραία αναφορά εμφάνισης & υπηρεσιών !
..όμως έχω μπερδευτεί λιγάκι όσο αφορά το ποια κοπέλα είναι..
Στο Site ως Μαρίνα (Σέρβα) βγάζει μία κοπέλα με μαύρα και κόκκινα εσώρουχα ,
Γι'αυτή μιλάμε ?

Ευχαριστώ !
16 Σεπτεμβρίου, 2020
Ναι αδερφέ μου αυτή είναι. Οι φωτογραφίες είναι παλιές και την αδικούν
17 Σεπτεμβρίου, 2020
Ok , ευχαριστώ θερμά !
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3