Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242064
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαββατο προ εκλογων ειπα να ψηφισω την Βαλεντινα που τοσα εχουν γραφτει.Βραδυ γυρω στις 12&30 σε μια σχετικα αδεια Αθηνα το εν λογω μαγαζι εσφιζε απο ζωη.ο τσατσος ευγενεστατος ωα λεει ιστοριες για την παλια Αθηνα.Η Βαλεντινα μια καπως ευσωμη κοπελα αλλα με σφικτο κορμι,μεγαλα βυζια,απαλη επιδερμιδα,πολυ σθμπαθητικη στο πρωσοπο,με Pearcing στη γλωσα και καλα ελληνικα.Η αναμονη στο σαλονι αρκετη το ιδιο και στο δωματιο αλλα τελικα αξιζε!Οταν ηρθε ηθελε πολυ να κανει ενα τσιγαρο γιατι δεν προλαβενε,στη διαρκεια αυτη θταν πολυ ευχαριστη,χαμογελαστη,ομιλιτικοτατη,και σε εκανε να νιωθης οικεια.Στο θεμα τωρα ξεκινησε με φιλια και γλυψηματα παντου εκτος απο το στομα.Περιποιηθηκε αρκετα καλα τις μπαλες,γυρισε σε69 και εβαλε ενα δονητη μεσα της που μου ελεγε να τον κουναω την ωρα που εκεινη εκανε ενα καλο τσιμπουκι,μετα πηρε τον δονητη το εβαλε μαζι με το εργαλειο μου και τα πουφαγε και τα δυο. Ο δονητης ηταν ανοικτος που μαζι με το στομα της εδιναν μια υπεροχη αισθηση.Εχει φοβερα ανοιγματα οπως ειπε κανει PILATES και εβαλε το ενα της ποδι πισω απο το κεφαλι της ωραια σταση!Ρε παιδια γουσταρε πολυ ζουληγμα στα βυζια που την ιδια ωρα εγλυφε και τις ρωγες της,λετα στα 4 λιγα χαστουκια στα κολομερια που τα ζητησε η ιδια και μετα πηρε το ενα χερι μου εβαλε τα δακτυλα στο στομα και τα εγλυφε κανοντας παιχνιδια με το σκουλαρικι της γλωσας καπου εκει καταθεσα.Στον επιλογο μου ειπε,εισαι ωμορφος,καλος στο κρεβατι,Παντρεμενος?ρωτησε,ΟΧΙ!και ΕΞΗΠΝΟΣ!!!Φοβερη,Καληνυκτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2009
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
kazermas
Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού