Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 91251
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ο,τι ειπε πανω κατω και ο προλαλησαντας Jimiadis. Σουπερ εμφανιση και κορμαρα αλλα εδω σταματουν τα καλα. Οσο περιμενα στο δωματιο και ηταν στο διπλανο με τον συναγωνιστη η τσα2 εκανε το γνωστο κολπο με την ενταση της μουσικης, εκει ειπα μεσα μου το πρωτο ωχ. Ερχεται η κορασις με μπριο και διαθεση, το μονο καλο οι απιστευτες βυζαρες φυσικοτατες τεσσαρο-πενταρες στητες και ρωγαρες παιζει και οι ωραιοτερες που εχω δει. Τις ρουφας οσο θες αλλα οχι δυνατα χουφτωματα ουτε χαστουκια ουτε nipple play. Μουνι με χοντρα μουνοχειλα, τριχουλες σε κωλοτρυπιδα. Πολλες στασεις δεν μπορεσα και κωλαρακι δεν κανει ολες τις στασεις η νεαρα, ηθελε κατι σε πλαγιο. Δυναμωσε μια φορα την μουσικη και σε μενα και στη δευτερη σφυριξε ληξη ζητωντας να τελειωσω γρηγορα. Για μενα δεν αξιζει η περιπτωση, ωραια μεν αλλα σιγουρα ψαχνει ευκολα λεφτα. 90 ευρω κοστος για γλυφομουνι πρωκτικο χωρις γυμνο δεν θα ελεγα οτι το ευχαριστηθηκα.. Ας οψονται οι καυλες.... Συμβουλη μου αν θελετε ενα απλο για 40 μονο για να δειτε τα εκπληκτικα βυζια πατε, αλλιως μην το τολμησετε. Οκ υποκειμενικη η γνωμη, στην ηλικια μου πλεον θελω τον χρονο μου ασχετως αν θα εξελιχθει σε GFE ή PSE. Υγιαίνετε!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2020
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Λιζα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
90€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.974
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, Ψωλάρχιδο, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2020
συμφωνω 100% φιλος στη κριτικη σου!!
12 Αυγούστου, 2020
Οπως ειπα και στον jimiadi εγω εχω μυωπια εσεις θελετε γυαλια
12 Αυγούστου, 2020
Σοφη συμβουληεδωσες φιλε μου,40 για να γευτεις τις απιστευτες βυζαρες της κορασιδος.Την ειδα χθες αν μεινει θα παω.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3