Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824645
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολιοστή συνάντηση με την γνωστή σε όλους Άντζελα. Μπαίνω στο δωμάτιο και μετά απο λίγο έρχεται η άντζελα. αφου μιλάμε για λίγο αρχίζει μια πίπα άλλο πράγμα, αφούπρώτα έγλυφε και ρουφαγε τα @@ και μετά μου έβαλε το σκουφάκι. Τό ρούφαγε όλο το γλυφιτζούριμέχρι το λάρυγγα ενω ταυτόχρονα εγω της γαραγαλούσα το κωλαράκι της που της άρεσε. Αφού κατάλβε οτι ήμουνα έτοιμος τότε ανεβαίνει απάνω μου και αρχίζει ενα τρελλό ροντέο φωνάζοντας ταυτόχρονα. Μετά απο λίγο γυρίζει στα 4 και μου λεει οτι ετσι θέλει να την πάρω. και της αρχίζω ένα τρελλό σφυροκόπημα άλλλο πράγμα ενω ταυτόχρονα αυτή βογγούσε απο ηδονη και έλεγε "κιαλοο κιάλλο.....". Μετα απο 2-3 λεπτά τελείωσα μετα απο σκληρό σφυροκόπημα και κάτσαμε στο κρεβάτι και μιλήσαμε για λίγο για τα νέα μας. Μετά σηκώθηκε και αφου με φίλησε με αποχαιρέτησε λέγοντάς μου "καλή δουλειά και θα τα πούμε πάλι"

Ενα μόνο θα πω μάγκες. όποιος δεν την έχει πάρει χάνει. Η ΚΟΠΈΛΑ ΕΊΝΑΙ ΗΦΆΙΣΤΕΙΟ και αξίζει κάθε ευρώ που της δίνετε.

Σίγουρο έιναι μόνο 1 πράγμα. ότι περιμένω με ανυπομονησία την επόμενη συνάντηση μαζίτης!!!!

Φιλάκια πολλά Άντζελα και θα τα πο΄πυμε σύντομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2009
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Νοε 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
0
Πόντοι:
1.992
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού