Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824450
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη κατα τις 12μιση στην Τζενη, αδεια και ησυχη η φυλης και μπηκα καβατζωτα στο στουντιο.

Η Τζενη ηταν ηδη στο δωματιο οποτε περασα και εγω μιας και την εχω ξαναδει και ξαναπαρει.

Σε ενα 15ακι μου ηρθε στο δωματιο ολο χαμογελο φοροντας ενα τιγρε συνολακι μες τη καβλα.

Εδω να πω οτι οσες φορες σε οποιοδηποτε στουντιο εχω περασει ετσι χωρις να δω τη κοπέλα η καθε κοπέλα καταλαβαινει οτι την εχω ξαναπαρει και ειναι ακομα πιο τρυφερη μαζι μου (εκτος βεβαια απο καποιες εξαιρεσεις αλλα κατακανονα πιανει)

Στη Τζενη τωρα, η κοπέλα αφου αρχισε να με χαυδευει στο κορμι για αρκετη ωρα και να μου δινει παραλληλα και μικρα πεταχτα φιλακια πρωχωρησε αργα και σταθερα στο main dish χουφτωνοντας αρχικα το κονταρι μου και αφου μου φορεσε προ ξεκινησε να με γλυφει απαλα και ηρεμα μεχρι που μη αντεχοντας αλλο τη σταματησα για τη συνεχεια.

4 διαφορετικες στασεις με το πασο μου μεχρι που εχυσα μια και καλη.

Η κοπέλα πραγματικα περα απο παθιαρα και ναζιαρα ολο γλύκα ξερει να ευχαριστει και να κανει το παν για να περασεις καλα.

Παραμονη μεσα στο δωματιο τουλαχιστον κανα 25λεπτο αφου μετα απο εμενα μη εχοντας αλλον συναγωνιστη να περιμενει αραξε μαζι μου για κουβεντουλα στο κρεβατι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού