Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 74 10
Sex Studio 176764
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωινη καταθεση στην Λαουρα την οποια εδω και χρονια εβλεπα στις φωτογραφιες του σαιτ της αλυσιδας αλλα ποτε δεν την ειχα πετυχει λαιβ σε κανενα μαγαζι απ τα τρια.Ειδα οτι εδω και λιγες μερες παιζει στο στουντελο αυτο οποτε αρπαξα την ευκαιρια να παω να δω απο κοντα τι παιζει.Ετσι εφτασα Σπυρου Πατση παρκαρα ανετα απ εξω και μπηκα στο σαλονι.Η τσα2 μας ειπε οτι εχει την Λαουρα η οποια ηταν δωματιο και να περιμενουμε να την δουμε.Υστερα απο λιγο εμφανηστικε τσιτσιδι στο σαλονι.Ειναι μια ξανθια(σε αντιθεση με τις φωτο),σχετικα ψηλη,σωμα κανονικο με λιγα επιπλεον κιλα,βυζι πλαστικο με πεταχτες ρωγες και καλο κωλο(οχι μοντελε αλλα σε καλα πλαισια).Προγραμμα κανει απλο,69 με 30ευρω κλπ.Ελευθερο στοματικο δεν κανει.Εγω πηρα απλο και τσουπ μπηκα στο δωματιο.Εκανα ενα ντουζακι και την περιμενα να ερθει.Ηρθε μεσα προσχαρη και αφου ειπαμε δυο κουβεντες εβγαλε το στριγκακι της και εμεινε τσιτσιδι.Ηρθε διπλα μου στο κρεβατι και εκανε καποια προκαταρκτικα.Μου εγλυψε λιγο το κορμι και τις ρωγες και υστερα εφερε τις δικες της ρωγες για γλυψιμο απο μεριας μου.Τα προκατ. της ηταν μικρης διαρκειας και τυποποιημενα.Οταν φτιαχτηκα καπως μου εβαλε καποτα και με ρωτησε αν θελω πιπα παιρνοντας θετικη απαντηση.Πιπα με σκουφο εννοειται, καλη σχετικα αλλα παλι συγκεκριμενης διαρκειας και καπως τυποποιημενη χωρις ενασχοληση με μπαλακια.Οσο με πιπωνε εγω της χαιδευα το μπουτι και το βυζομπαλο.Οταν τελειωσε με το πνευστο την εβαλα ιεραποστολος.Εκει την καρφωσα ηδονικα και με ρυθμο και παραλληλα εγλυφα τις καυλορωγες της και το λαιμο.Αυτη δεν ειχε ιδιαιτερη ανταποκριση.Τελος την εστησα στα τεσσερα και αρχισα να γαμαω με θεα την κωλαρα της.Ξεκινησα χαλαρα και στη συνεχεια πολυ δυνατα και γρηγορα οπου ετρωγε και σκαμπιλια στον πατο της αν και παραπονεθηκε λιγο για την δυναμη αυτων.Εν τελη εχυσα μεσα στην μουνα της με την καποτα εννοειται.Με ευχαριστησε και την εκανε για αλλες πολιτειες.Ηταν ενα γαμησι που το κατατασω στα ναι μεν αλλα...Γαμησα ενα ωραιο σχετικα μωρο σε απλο προγραμμα σειφ με καποιους περιορισμους.Ηταν σχετικα καλα αλλα δεν ξερω αν θα ξανατιμηθει γιατι δεν εχει να δωσει κατι περισσοτερο πιστευω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2020
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 baroc, jimadams71

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού