Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 192434
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιας και βρεθηκα στη πολη ειπα να κανω καμια τσαρκα επανω στα μαγαζια μπας και πετυχω νέο αιμα.
Σχεδόν ολες οι ιδιες ηταν με την προηγουμενη φορα που ειχα κανει τσαρκα εκτος από μια καινουργια που πετυχα στο μπουρδελακι επανω στην αγ.στεφανου.
Ο λογος που γραφω τη κριτικη εδώ είναι γιατι τα συγκεκριμενα τσαρδια είναι αλυσιδα και του αγ.στεφανου δεν εχει καταχωρηθεί εδώ μεσα.
Η τσατσα η γνωστη μου λεει καινουργιο κοριτσακι και εμφανίζεται η μαργαριτα.
Η κοπελα είναι γυρω στα 27-29 ετη μελαχροινη και δηλωνει ισπανιδα,αν και εγω τη κοβω για βενεζουελα μερια λατινικη αμερικη.
Δινω το παραβολο και μπαινω στην κλινη και περιμενα τη κοπελα σχεδόν 5 λεπτα να ερθει.
Η κοπελα όπως ειπα είναι μελαχροινη προσωπο μετριο η αδιαφορο μπορω να πω στηθος 2αρι και κωλος μετριος καμια σχεση με τον κωλο των λατινων και εχει υψος γυρω στο 1.68
Τωρα στα του αγωνα η κοπελα δεν ξερει ελληνικα η αγγλικα και μονο με σηματα γινεται η επικοινωνια οποτε αυτό δυσκολευει την κατασταση ιδιως στους ακουστικους τυπους.
Κανει καλα προκαταρκτικα και γενικα ανεβαζει ρυθμο οσο μπορει βεβαια γιατι διακρινω μια απειρια του επαγγέλματος.
ΞΕκινησε με πιπα καλη για τα δεδομενα και εκανε και προσπάθειες ντιπθροτ αλλα ανεπιτυχης λογω μεγέθους,μετα τη σταματησα και την εστησα ντογκι η κοπελα αντεχει σφυροκόπημα και καπακι ιεραποστολικα να εχω ανεβασει ρυθμους και αυτή να αντεχει ωσπου κατεθεσα μεσα στο προφυλακτηριον.
Συνολικος χρονος παραμονης σχεδόν 12 λεπτα,η κοπελα τιμα τη φανελα βεβαια πιστευω μπορει και καλυτερα.
Το καλο είναι ότι δεν εκλαψα τα λεφτα μου μιας και η κοπελα ανταποκριθηκε καλα σε όλα,βεβαια αν ηξερε και ελληνικα η αγγλικα να υπηρχε η επικοινωνια πιστευω θα ηταν ακομα καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2020
Όνομα κοπέλας
Μαργαρίτα
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μινώταυρος 45, Stormbringer_77

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού