Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Μανταλένα την είχα σταμπάρει στην προηγούμενη τσάρκα, αλλά νόμιζα ότι είχε κακές κριτικές και δεν πέρασα. Αφού τις διάβασα και κατάλαβα ότι έκανα λάθος είπα να την τιμήσω. Πέρασα γύρω στις 20:30 και η κίνηση ήταν μηδενική. Επιλέγω πρόγραμμα με 69 στα 50 ευρώ. Ενώ ακόμη πλενόμουν μπαίνει μέσα το κορίτσι. Η Μανταλένα είναι ψηλή μελαχρινή σε μαλλιά και σώμα με μέτρια φυσικά βυζιά και υπέροχη κωλάρα. Βγαίνω απ' το μπάνιο και αρχίζει τρίψιμο στα όρθια. Όταν σηκώθηκε το εργαλείο γονάτισε και ξεκίνησε απίστευτη βαθιά πίπα. Βγάζει το σουτιέν ξαπλώνουμε στο κρεβάτι όπου αρχίζω να γλείφω τα βυζιά της. Έδειχνε να της αρέσει και μου είπε ότι δε θέλει να τα δαγκώνω. Αρχίζω να κατεβαίνω μου ζητάει να της βγάλω το βρακί και ξεκινάω να γλείφω το καλοξυρισμένο μουνάκι της. Όταν μούσκεψε μου ζήτησε να της βάλω δάχτυλο και μετά από λίγο έχυσε με κραυγή Ναι!. Τη γάμησα σε τρεις στάσεις cowgirl, ιεραποστολικό και στα 4, όπου η θέα της κωλάρας της ήταν φανταστική. Κάποια στιγμή ευγενικά να τελειώσω γιατί ζεστάθηκε οπότε ακολούθησε πίπα και Μαλακία. Έμεινε περίπου μισή ώρα στο δωμάτιο Προσκύνημα, θα ξαναπροτιμηθεί σίγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2020
Όνομα κοπέλας
Μανταλένα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
267
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 demon14, ilarionas, savvass

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2020
Ψηλή;;; Είχε τατουάζ; Λες για την γνωστή Μανταλένα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1