Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 404008
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετώ. Παλιότερα είχα κάνει μια κριτική για την ίδια κοπέλα (σε άλλο στούντιο και με όνομα Καρολίνα) και είχα δώσει τίτλο γλυκόπικρη εμπειρία. Σήμερα λοιπόν της έδωσα μια δεύτερη ευκαιρία. Τσατσα 10άρι καθαρό. Η τύπισσα είναι απλά ευγενέστατη και γλυκύτατη όσο δεν παίρνει. Χώρος πεντακάθαρος με νιπτήρα μωρομάντηλα και συναφή. Πάρκινγκ κομπλέ λόγω ώρας. Πάμε στο ζουμί. Η Βαλεντίνα ( Καρολίνα) για μένα έχει άψογο παρουσιαστικό. Είναι ο τύπος μου εμφανησιακά (πρέπει να έχει πάρει και μερικά κιλάκια και κάβλωσα ακόμα παραπάνω) και γουστάρω τρελά το πρόσωπο της πράγμα που δε βρίσκω εύκολα σε στούντιο που η "ρωσσιδόφατσα" πάει σύννεφο. Άτριχη τελείως και παντού (εξίσου σημαντικό για μένα). Παίρνω πρόγραμμα 60 γιούρια για τον ίδιο λόγο με την άλλη φορά. Ήθελα να δω αν θα με αφήσει να δαχτυλοσκοπήσω. Δε με άφησε. Αδυνατώ να καταλάβω το λόγο εγώ προσωπικά. Τέσπα, συμπεριφορα μια χαρά ούτε βιασύνες ούτε τίποτα. Και τσιγαράκι και κουβεντούλα και άραγμα κάμποση ώρα πράγμα θετικό για μένα που γούσταρα να κωλοβαρέσουμε λίγο αφού δεν περίμενε άλλος. Στο κρεββάτι κορυφή ούτως ή άλλως αυτό είναι πασίγνωστο. Ισπανικό, εναλλάγές στάσεων όποτε ήθελα και συνεχείς ερωτήσεις για το πως μου αρέσει μήπως θέλω έτσι και μήπως θέλω αλλιώς. Ανακεφαλαιώνω τη βαθμολογία λόγω περιορισμού. Τσατσά 10, Εμφάνιση 9 (είπαμε γουστάρω το busty), Συμμετοχή 7 (το θέμα δαχτυλοσκόπησης το θεωρώ τεράστιο ζήτημα). Όλα καλά όλα ωραία, όποιος δεν έχει δοκιμάσει να σπεύσει κατ'εμέ. Αυτο το κόμπλεξ με τα δάχτυλα να ξεπεράσει και όλα θα είναι τέλεια. Καληνύχτα μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2009
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
4
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού