Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 316137
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα η ημ/νια είναι ενδεικτική, η κοπέλα τι να λέμε τώρα έχει βυζάρες, κωλάρα, σωματάρα με πιασίματα (είναι γνωστό ότι οι Σέρβες είναι μουνάρες και οι Σέρβοι δεν βλέπονται χαχα), διάθεση φοβερή, από προκαταρκτικά φιλάκια στο σώμα, γλυψήματα, μουνοδαχτύλιασμα. Αφού σηκώθηκε για τα καλά το εργαλείο, αρχίσαμε ιεραποστολικό, μετά cow & reverse cow και μόλις πλησίαζε το τέλος (γιατί το να βλέπεις τέτοια κωλάρα δεν είναι εύκολο να κρατηθείς) για πολύ λίγο στα τέσσερα όπου και έχυσα στην καπότα. Συνολικός χρόνος κοντά στο 15λεπτο. Τέλος, μου είχε πει να δοκιμάσω και το πρόγραμμα των 100ε που δίνει και κώλο ακόμα δεν το έχω κανεί... αλλά πρέπει να αξίζει τρελά.

Τα αρνητικά είναι τα εξής:

1)Η επιδερμίδα του προσώπου της είχε αρκετά σπυράκια.
2)Έκανε να έρθει στο δωμάτειο 40 ολόκληρα λεπτά... (πριν την γαμαγε ενας γερος και τον περιμενε ενα πακι στο σαλονι)
3)Η τσατσά ήταν απαράδεκτη είχαμε πάει παρέα με 2 φίλους και ρώταγε συνέχεια αν είμαστε πάνω από 18 και με άσχημο ύφακι(εντάξει μικροδείχνουμε γενικά αλλά όχι και κατω απο 18 ειπαμε...), σε σημείο να σου σπάει τα νεύρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
Υπηρεσίες
tasivarop
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
263
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, 6Y44, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2020
Αλβανίδα είναι
07 Ιουλίου, 2020
Αδυνάτισε ή συνεχίζει με τα πιτόγυρα; Είχε γίνει αρκετά ατσούμπαλη πριν τη καραντίνα.
Το πρωκτικό το είχε κόψει. Το ξανάβαλε στο πρόγραμμα;
07 Ιουλίου, 2020
Εγώ που είχα πάει προ lock down είπα να την επισκευτω και η τσα τσα μου είπε μου είπε ότι η κοπέλα με ξέρει μπες μέσα στο δωματειο χωρίς να την δεις και δεν την έχω δει ποτέ μου. Ακουστα παντα την είχα αλλά από κοντά δεν έτυχε ποτέ.
08 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κοιτα αυτα που γραφω εγιναν πριν περιπου ενα χρονο, τοτε ειχε πει για πρωκτικο κανονικα οσο για το σωμα ναι ηταν παχουλη λιγο αλλαα και το 2016 που ειχε παει φιλος παλι ειχε πιασιματα και τα σπυρια τοτε ηταν ακομα πιο πολα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4