Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 316870
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πάντα ήθελα να γράψω κριτική για ένα από τα καλύτερα κορίτσια αν όχι το καλύτερο κορίτσι που γνώρισα από τότε που ασχολήθηκα ας πούμε πιο ''ζεστά'' με τις κοπέλες του αγοραίου έρωτα.Η ημερομηνία κατά προσέγγιση εκείνο τον χρόνο,ήταν η τελευταία φορά που την είδα.

Το ποια ήταν η Τζοβάνα το ξέρουμε όλοι.Και από το Jovi's House αλλά και την μετέπειτα πορεία της.Τι να πρωτοπώ για αυτό το πλάσμα...Γυναικάρα από τις λίγες,εκρηκτική παρουσία στο κρεβάτι και απίστευτη συνομιλήτρια,άνθρωπος με την οποία θα μπορούσες να μιλάς για ώρες ατελείωτες(και SEX αχαλίνωτο φυσικά).Την πρώτη φορά που την αντίκρυσα έπαθα πλάκα,γυναίκα με αέρα από τις λίγες,συν το κορμί της το οποίο σου βγάζει γούστα...Φοβερή πίπα,στα 4 στήσιμο άπαιχτο,στήθος που θες να το φιλάς και να γλύφεις τις ρώγες τις συνέχεια,τρομερή πίσω κίνηση,μια ζωντάνια και ενέργεια στο sex απίστευτη,όποτε έφευγα από τις συναντήσεις μας,εκτός από απολύτως ικανοποιημένος,έτρεμαν τα γόνατά μου από την ένταση προηγουμένως.Όταν πλέον γνωρίστηκα καλύτερα μαζί της αφού την επισκεπτόμουν συχνά,μου έλεγε και κάποια πράγματα από την προσωπική της ζωή(όπως και το πραγματικό της όνομα) που με έκαναν να την εκτιμήσω ακόμη περισσότερο ως άνθρωπο.Υπήρχε τρομερή χημεία μεταξύ μας και αμοιβαία συμπάθεια.
Όταν μου είπε πως την επόμενη εβδομάδα(τότε)θα σταματούσε γιατί ξεκινά δική της δουλειά(καμία σχέση με αυτόν τον χώρο),από την μια δεν μπορώ να πώ πως μου άρεσε ιδιαίτερα,από την άλλη όμως χάρηκα για αυτήν.Ξέρω ότι λείπει σε πολλούς συναγωνιστές και όχι μόνο σε εμένα.Τζοβάνα,αν επισκέπτεσαι ακόμα αυτό το site και διαβάζεις τα τεκτενόμενα(αν και δεν νομίζω γιατί μου είχε πει χαρακτηριστικά πως δεν πρόκειται να ασχοληθεί ποτέ ξανά με τον αγοραίο έρωτα)ελπίζω να είσαι και να περνάς καλά ό,τι και αν κάνεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζοβάνα
Manimal
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
36.030
Πόντοι:
10.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, Annapurna

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού