Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199644
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωτο στουντιακο γαμησι μετα την καραντινα και ειπα να ξαναδοκιμασω την Αλινα μετα απο καιρο. Η κοπελα ειναι μελαχροινη με φυσικες βυζαρες, πιασιματα απο το σαλοναρισμα φαινεται οτι θα γινει μαχη στο δωματιο. Αφου τα ειπαμε για λιγο στο σαλονι περασα στο δωματιο. Εκανα ντουζακι και πριν τελειωσω μπηκε μεσα η Αλινα. Προσφερθηκε να με σκουπισει με την πετσετα και δεχτηκα. Ξαπλωσαμε μαζι στο κρεββατι και αρχισε να με περιποιειται με χαδακια και φιλακια στο σωμα. Με ρωτησε αν ηθελα να μου φιλησει το εργαλειο. Απαντησα θετικα (εννοειται) και ξεκινησε ακαποτο τσιμπουκι. Δυνατο, αργο,υγρο και με καλη χρηση της γλωσσας. Ανα διαστηματα εξαφανιζε το εργαλειο στο στομα της. Οσο διαρκουσε το τσιμπουκι εγω χαιδευα το σωμα της. Συνεχισε με ισπανικο στα κανονια και μετα πιπα για λιγο. Της ειπα να ξεκινησουμε το γαμησι και να ανεβει απο πανω(για να χαζευω τα μπαλκονια). Ανεβηκε και για κανα διλεπτο με καβαλησε ενω χουφτωνα και εγλυφα τις βυζαρες. Της ειπα να ξαπλωσει ανασκελά και ξεκινησαμε ιεραποστολικο με γερες διεισδυσεις. Με τρελανε στα γλωσοφιλλα σε ολη την διαρκεια της στασης. Στην συνεχεια πισωκολλητο οπου για οσο αντεξα εγινε μαχη..Τελειωμα με πιτσιλισμα στο στηθος της. Οτι πρεπει για να ξεχασεις καραντινες, κορωνοιους κλπ..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2020
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
4.069
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, Giorgaras Kalamatianos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2020
Γεια σου αλάνι με έφτιαξες με την κριτική σου. Επειδή δεν έχω τσεκάρει το συγκεκριμένο στούντιο ήθελα να σε ρωτήσω αν δουλεύει ακόμη εκεί η Αλίνα και αν ναι, πως θα μάθω πότε να τη βρω εκεί.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1