Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αλάνια μου να πω 2 λογακια για την Μιλφ Ναντια.Περασα απιστευτα τρομερη συμμετοχη καβλιαρα ολκης γουσταρει και πιτσιρικαδες ειμαι 25 και τα εδωσε ολα χωρις βιασυνες ενιωσα λες και γνωρισα μια μιλφαρα σε club και πηγαμε σπιτι της να ξεσκιστουμε στο γαμησι!! Εν ολιγοις μπαινε μεσα ναζιαρα με τις βυζαρες με επιασε αμεσως μου λεει τι παιδαρος εισαι κ τετοια με εγλυψε σε ολο το στηθος και μετα αρχισαμε το φικι φικι..Της εριξα λιγο κρεμα καραμελα στα βυζια μου εβαλε στον πουτσο μου και με τσιμπουκωσε δεν ειπε οχι σε τιποτα! Επειτα ισπανικο χουφτωμα πολυ φτυσιμο dp τον εξαφανισε και τελειωμα στις πατουσαρες της που ηθελα! Μετα μπανακι αναμονη ηρθε παλι και αρχισαμε γαμησακι με 2 στασεις στα 4 δινει πονο αρκετα καλη και στην αλλη σταση face 2 face εχυσε και μεχρι να χυσει μου πιανει τα κωλομερια σφιχτα με χαστουκισε και μου λεει γαμαμε καριολη χυνω εκει τα εδωσα ολα αφου το γραφω τωρα και καβλωσα παλι χαχα πολυ καλτ φαση!!! Γενικα δεν κλαις τα λεφτα σου με τιποτα αξιζει φουλ η ολη φαση και Το πιο σημαντικο Πεντακαθαρα μαγκες μου νιωθεις λες και εισαι σπιτι σου. Ναντια λιγη αναμονη και σου ξανα ερχομαι Καβλιαρα Μιλφαρα μου!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2020
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
128
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, Roger Rabit, Momo(2) και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού