Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 66 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αυτό το μήνυμα είναι προειδοποιητικό!
Golden Lips Katerina (αυτή με τα τατουάζ)
Πέρασα εχθές Παρασκευή με 50 Ευρώ. Εμφανισιακά γούσταρα πολύ αυτό το κοπροσκυλέ στυλ με τα τατουάζ!
Πάω να γλύψω μουνί και πως πάω να ανέβω να γλείψω και άλλες περιοχές μου λέει: πλήρωσες μόνο για γλειφομούνι! Τέλος πάντων λέω. Μου λέει μετά να σου περάσω καπότα. Την λέω πως θα γίνει αφού είναι πεσμένη, τουλάχιστον άσε με να σε γλείψω λίγο ακόμα για να μου σηκωθεί. Μου λέει όχι αυτό το έκανες ήδη! Τότε έγινα έξαλλος πετάχτηκα πάνω και της λέω fuck you then! Φεύγω! Άρχισε να με βρίζει ενώ ντυνόμουν! Λέω από μέσα μου θα σε φτιάξω εγώ παλιοπουτάνα! Βγαίνω έξω και λέω την τσατσά φωνάζω τώρα Αστυνομία! Θα σας γαμήσω τώρα ομαδικά! Η Ρουμάνα έπαιρνε κάποιον τηλέφωνο, λέω την τσατσά μην τολμήσει και πάρει κάνα νταβά θα σας γαμήσω όλους μαζί και δε πάω πουθενά τώρα αν δεν με δώσεις πίσω έστω τα μισά! Πήρα πίσω 20 Ευρώ και έφυγα! Η τσατσά με ξεπροβόδισε μέχρι έξω ζητώντας συγγνώμη. Μπορώ να πω ό,τι το έσωσε με την ευγένεια και διπλωματία της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2020
Όνομα κοπέλας
Katerina
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
684
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, G. Prf, ilarionas

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2020
Καλα ξηγηθηκες αγαπητε συναγωνιστη.Ετσι θελουν για να στρωσουν.Εσωσες πολυ κοσμο ,να το ξερεις.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1