Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 74 10
Sex Studio 176547
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκινησα σημερα για μπουρδελοτσαρκα ως γνησιος μπουρδελιαρης, λογω και της ημερας, που ανοιξαν ολα τα σπιτακια για εμας ολους! Πεινασμενος σαν λυκος, υστερα απο τοσο καιρο της γαμημενης καραντιναςΚεφάλι σε τοίχο! απο αποχη του αθληματος, περασα απο Γκαζι, μετα απο μαραθωνος και Ιωαννινων, και εφτασα μεχρι λιοσιων! Μετρια πραγματα, οι τανες ηταν οι ιδιες πανω κατω στα ποστα τους, αλλαες χοντρες, αλλες αδυνατες, αλλες βρομαγαν φολα απο μακρια, και εγω ως γνησιος μπουρδιελαριαρης τις καταλαβαινα αμεσως!Γερο-μύστης Μετα απο αρκετα σπιτακια, λεω δεν παω σπυρο πατση που ειναι 20αρικο και εχει κανενα καλο κομματι? Και ομως η διαισθηση μου, μου ελεγε το σωστο να κανω, και πετυχα σε βαρδια την Εμμυ!Ναι! Φτανω στον οικο, χτυπαω το κουδουνι, και υστερα απο λιγη αναμονη, δινω το 20αρικο, κανω το ντουζ, ετοιμαζομαι για τη μαχη, και τουπ ,ερχεται το κοντοπουτανο! Μα τη κουκλακι ηταν αυτο, ερχεται μεσα στο δωματιο γυμνο, μου περναει το λαστιχο με μαεστρια, και μου εκανε μαγκες χωρις υπερβολη την ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΙΠΑ!!! Με χτυπηματα στη γλωσσα, δυνατη πιπα οχι ρηχη οπως αλλες, εγω ταυτοχτονα δαχτυλιασμα το ωραιο μουνακι της, χωρις μα και μου.. εδειχνε να της αρεσει.. μετα εκατσε απα πανω μου κανονικα το πουτανακι, και ξεκινησε να χωροπηδα, πως δεν μου τον εσπασε το τιγρακι μου!!Μεγάλο χαμόγελο Απο τα πολλα ,αλλαξαμε δυο τρεις στασεις, και το τελος ηρθε στα κατασπρα βυζακια της με τα φλοκια μου διασπαρτα! Αυτα απο μενα, το κοριτσο αξιζει το 20αρικο και με το παραπανω για να φυγουν τα χοντρα! Καλα γαμησια να εχουμε συναγωνιστες και να το ευχαριστηθουμε οσο ειναι ανοιχτα τα σπιτακια!!Ναι!Γερο-μύστης

Υ.Γ Επομενος στοχος Μονικα Ρωσιδαρα, απο Κασσανδρας!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2015
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
Johnny87
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3.308
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Stelios_el_Conquistador, kostis76 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2020
ΣΥναγωνιστες αγνοηστε την ημερομηνια επισκεψης ειναι λαθος, η σωστη ειναι 15-6-20 , το συστημα ειχε μπλοκαρει, εκανε αρκετη ωρα να την περασει την κριτικη μου! Αυτα προς αποφυγη παρεξηγησεων!!Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1