Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Φουλ γκαυλομενος λόγο του κλεισίματος των οίκων αλλά και γιατί με παράτησε η δικιά κου, βρεθικα στην περιοχή για επαγγελματικούς λόγους και έτσι έριξα και ένα στα γρήγορα. Ξεκίνησα ψαχνωντας την αγαπημένη μου που για άλλη μια φορά αγνοητε. Πιστεύω ότι θα με έκανε να ξεχάσω τον χωρισμό. Κατέληξα στην ρίνα μόνο και μόνο γιατι μου άρεσε το χαμόγελο της. Γενικά από εμφάνιση δεν λέει και πολλά και δεν είναι ο τύπος μου. Μέσα στο δωμάτιο ήταν πολύ καλή, όχι σαν τους γνωστούς θρύλους αλλά προσπάθησε αρκετα. Ειμουν και εγώ κουρασμένος και η συνεύρεση δεν κράτησε και πολύ. Το μόνο που με χάλασε ήταν που μόλις τελείωσα εξαφανίστηκε. Ρώτησα για πρωκτικό και μου είπε 80 ευρώ!!!γενικά θα ξαναπάω αν βολεψει. Αν έχω και 80 ευρώ θα την ξεκολιασω. Η δουλειά που είχα στην περιοχή αναβλήθηκε, θα ξαναπώ σύντομα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2020
Όνομα κοπέλας
Ρίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.479
Πόντοι:
496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ilarionas, nik1410

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2020
στην φυλης , στην αθηνα, με 20 πρωκτικο απο πιο εμφανισημες, 50 πηγαινελα το τραινο και περισσευουν και 10 ευρω και κανεις και το ταξιδι σου και την βολτα σου σε αλλη πολη. χρονο να εχεις πχ κανα σαββατοκυριακο,
εγω το εκανα περσι το καλοκαιρι για μια βδομαδα και θα το κανω και φετος, σεξοτουριστικος προορισμος αθηνα, αφου εδω μας θεωρουν 4 φορες πλουσιοτερους
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1