Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493000
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκεψη στο μαγαζι οπου εδω καιρο τον επαιζα για χαρη της Παμελας.
Σημερα ηρθε η μερα νατηνε γαμησω επιτελους μιας και το πηρα αποφαση.
Αφιξη στον οικο οπου βρισκεται πανω στη λεωφορο και σε βλεπουν οι παντες οτι πας
να γαμησεις. Εμενα προσωπικα δε με νοιαζει οποτε σα περηφανος πουτανιαρης
βαδισα καμαρωτος αργα προς την εισοδο του οικου οπου ανεβηκα τις σκαλες και ανεβηκα στον οροφο.
Στην υποδοχη ηταν μια ηλικιωμενη κυρια οπου μου παρουσιασε την Παμελα την Πολυ και την
Καταλινα.
Η Παμελα λοιπον αν και υπαρχουν φωτογραφιες της μπορω να σας δωσω μεγαλυτερες λεπτομερειες
οπως το οτι ειναι κοντουλα μαξ υψος 1,60.
Το κορμι της ειναι γεματο εγχρωμα τατουαζ και το δερμα της ειναι λιγο πιο σκουρο απο οτι στις
φωτο.
Εχει αυτο το σεξι μουτρακι αλλα με λιγο φουσκωτα μαγουλακια, μαλλον ετρωγε στην καραντινα η κορασιςςς.
Το κωλαρακι της εχει λιγο κυταριτιδουλα ψηλα οχι κατι αντιαισθητικο αλλα εχει.
Το στηθος της ειναι 1,5αρι με σκουρες ρωγες ενω εχει και λιγες ραγαδες πανω σε αυτα.
Η κοιλιτσα της ειναι μια χαρα.
Tα μαλλια της ιδια οπως στις φωτο.
Εδωσα το 50αρι για απλο προγραμμα και περιμενα στο δωματιο.
Η κορασις ηρθε μεσα χαμογελαστη και με καλη διαθεση χαιρετοντας με ενα "ola".
Με βρηκε να καθομαι στο κρεβατι με τα ποδια στο πατωμα, εκατσε διπλα μου
και εβγαλε το σουτιεν της, οχι ομως και το κατω εσωρουχο της.
Επεσα με τα μουτρα στα βυζια της και τα εφαγα με την κορασιδα να δεχεται
τις ορμες μου χωρις παραπονα.
Ανεβηκα λιγο πιο πανω γλειφωντας το λαιμο της αλλα εδειξε να την ενοχλει ενω μου ειπε
χαμογελαστα και ναζιαρικα "no kiss".
Ξαπλωσα και εσκισε την καποτα οπου μου την περασε στο πεος ενω στηθηκε στα τεσσερα
φερνοντας το κωλαρακι της κοντα στα μουτρα μου.
Εχωσα το χερι μου αναμεσα στην κωλοχαραδρα της και αρχισα να πασπατευω μουνοτρυπα
και κωλοτρυπα χωρις δαχτυλιασμα ωστοσο να τονισω.
Μη εχωντας παρει προγραμμα με 69 αρκεστηκα στο να τριβω το δαχτυλο μου πανω στο μουνι της
και αφου μαζεψει υγρα να το βαζω στο στομα και να το γλειφω.
Οι τρυπες της καθαρες και τα υγρα της γλυκα.
Την ιδια ωρα η Παμελα μου επαιρνε ενα δυνατο τσιμπουκι με ντιπ θροτ σεξι κοιταγματα στα ματια
χωρις να ειναι μονοτονο και μηχανικο.
Η κοπελια το εχει στο τσιμπουκι, ωστοσο δεν περνα απο μπαλες.
Η πιπα της ικανοποιητικης διαρκειας γυρω στα 4-5 λεπτα ενω καποια στιγμη εριξε πανω
στο καυλι μου ενα δυνατο φτυσιμο γεμιζοντας το με τα ασπρα σαλακια της ενω μερικα ακομα σαλια
κρεμοντας απο το στομα της, προλαβα πριν σταξουν και τα μαζεψα απο τα χειλακια της με τον αντιχειρα μου
και τα εφαγα.
Παγωσε λιγακι η κοπελια με αυτο που εκανα, μαλλον δεν εχει ξαναδει να της τρωνε τα σαλια.
Επιασε το τζελ και μου εβαλε πανω στην καποτομενη πουτσα και την πασαλειψε, δεν εβαλε στο μουνι της.
Με καβαλησε απο πανω και αρχισε να κοπανιεται γερα και βαθια πανω στο καυλι ενω κοιταγοταν και στον καθρεφτη
να βλεπει την πουτσα να μπαινει και να βγαινει στη μουνα της.
Την γυρισα στα τεσσερα οπου εσπασε τη μεση και τουρλωσε το κωλι της.
Της τον εχωσα και την γαμησα αρκετα δυνατα με την ιδια να βογγα δυνατα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου εβαλα τις γαμπες της πανω στον ωμο μου και της γαμησα τη μουνα δυνατα,
την σφυροκοπησα για αρκετα λεπτα μιας και δεν κουραζομαι ευκολα ετσι.
Η κορασις ειχε γυρισει το κεφαλι στο πλαϊ και βογγουσε δυνατα ενω απλωσε το χερι της και το εβαλε στο
υψος του αφαλου της, μαλλον μεχρι εκει εφτανε το καυλι μου μεσα της..
Εκατσε και τον εφαγε χωρις κλεψιματα και ολη την ωρα με βογγητα, την εχυσα απεριοριστα μεσα στο μουνι
με την κορασιδα να βιαζεται λιγακι να βγαλει το παλουκι που ειχε μεσα στο μουνι της.
Οταν της τον εβγαλα εμεινε με τα ποδια ανοιχτα στο κρεβατι και επαιρνε βαθιες ανασες...
Εγω ηδη ειχα παει στο ντους και επλενα το καυλι μου που με εβγαλε ασπροπροσωπο για αλλη μια φορα.

Συμπερασματικα η Pamela ειναι μια εμφανισημη κορασιδα με σεξι εμφανιση.
Εδειξε αντοχες στο γαμησι χωρις να κλεβει ενω δεν εδειξε και σημαδια βιασυνης πανω στο γαμησι.
Θεωρω οτι σιγουρα εκατσα γυρω στο 20 λεπτο στο δωματιο με αυτο το καυλακι και το χαιρομουν.
Τιμια προταση στο 50ρικο, θα ξαναπροτιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2020
Όνομα κοπέλας
Pamela
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.971
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2020
Εμφανίσιμη η κορασίς.

Αυτές δεν κάνουν ελεύθερο στοματικό.

Ωρε ΠΟΥΤΣΑ που έφαγε ...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1