Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λινα καινούργιο Ουκρανάκι 23 ετών, 1,65 με 1,70 περίπου, στήθος 3αρι κοιτάει ψηλά φυσικό πάρα πολύ ωραίο στην όψη και στην αφή, ωραίο πρόσωπο, ωραία μαύρα ίσια μακριά μαλλιά, σώμα μοντέλου αλλα όχι ανορεξικό, άκρως περιποιημένη γενικά σε όλα. Μετά από αυτή την εμφάνιση στο σαλοναρισμα δεν μπορούσα να πω όχι αν και ήμουν σίγουρος για τις αποστειρωμενες υπηρεσίες που θα δεχόμουν αλλά περιέργως με κυρίευσε ενα πιπινολάγνικο συναίσθημα. 60€ με γυμνό, μπανακι και μπαίνει το μωρο μέσα με διάθεση, Ελληνικά τίποτα και Αγγλικά me you love.....με καβαλάει στο κρεβάτι, κάπως προσπάθησε να με καυλωσει τρίβοντας την λεκάνη της πάνω στον πούτσο μου αλλά τίποτα...φάνηκε η απειρία της εδώ, λίγο την διορθωσα εγώ και γεύτηκα ο παλιογερος τα βυζακια της, πάντως τίποτα το συνταρακτικό από προκαταρκτικά. Λέω να πάμε στην πίπα και εκεί έπεσε το δεύτερο ξενέρωμα αφού μου το απολυμανε με σπρέι και μαντηλακια Κεφάλι σε τοίχο!. Τι να κάνω; Υπομονή και συνεχίζουμε. Πάντως μου είπε και σορρυ για την απολύμανση. Πίπα καλή μπορώ να πω με παίξιμο γλώσσας στο κεφαλάκι, για 3-4 λεπτά, αλλά κάπως μονότονη χωρίς ποικιλία και όχι ντιπ, δεν συζητάω για καραμέλωμα, ούτε λόγος. Σηκώθηκε η σημαία και σηκώνομαι κι εγώ για πέρασμα καποτας και πισωκολλητό Κατσικογάμης. Την πήρα δυνατά για κανένα τριλεπτο όπου ανταποκρίθηκε με κραυγουλες καυλας, φυσικά ψεύτικες, αλλά το πάλεψε καλά μέχρι που εχυσα στο λάστιχο σχετικά γρήγορα βλέποντας από το καθρέφτη αυτό το υπέροχο θέαμα.
Δεν είμαι μοντελοπνίχτης, μάλλον μιλφακιας είμαι, αλλά αυτό το μωρό μου άρεσε πολύ, μου άρεσε τόσο πολύ αυτό που έβλεπα κι γι'αυτό μπήκα. Είναι να την έχεις γκόμενα και μέσα σε μια εβδομάδα να σε αφυδατωσει από το γαμισι....
Φυσικά δεν νομίζω ότι θα ξαναπάω, είναι πολλά τα 60 για αυτές τις υπηρεσίες, δίνεις 90 και πας στο κλαμπ με φουλ υπηρεσίες, π.χ με Ευα, ή θα ξεκαυλωσω σε τίποτα μιλφ όπως Λιλιανιες ή Βερονικες, Εμμανουελες και λοιπές μιλφ στο Βενους...
Καλά γαμισια σε όλους με ή χωρίς κορονοϊο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 06, 2020
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Gianpaolo και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού