Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295177
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα απο μεγαλη και κοπιαστικη στουντιοτσαρκα με διακεκριμενο συναγωνιστη, καταληξαμε στο Βρ.36



Δεν ειχα ξαναελθει. Προσεγμενος χωρος, καθαρος περιποιημενος.



Η υπηρεσια μας παρουσιαζει την Αννέτα.

Ωρια κοπελα κατα την ταοεινη μου γνωμη, καστανοξανθη, με μακρυ σγουρο μαλι, ωραιο σωμα με καλες αναλογιες και πλουσιο φυσικο στηθος.



Αποφασισα να περασω, ο ουναγωνιστης πειμενε στο πριβε σαλονι.

Μιας και το ανεφερα εντυπωση μου εκανε οτι υπηρχαν δυο σαλονια στο μαγαζι. Ενα για την παρουσιαση της κοπελας, και ενα αλλο για την αναμονη προς τα δωματια.



Το δωματιο ακολουθουσε την φιλοσοφια του σαλονιου: Καθαρο, προσεγμενο, χωρις ομως νιτπηρα και ελλειψη μωρομαντηλων.

Μετα απο αρκετη ομολογουμενως ωρα αναμονης ηλθε η Αννετα.

Πολυ γελσατη, φιλικη με ανεβασμενη διαθεση.



Συστασεις, λιγη κουβεντα και επι το εργον:

Λιγα προκαταρκτικα χαδια στο στηθος, τοποθετηση του σκουφου και αποκλειστικος πεοθηλασμος χωρις να ασχοληθει καθολου με την γυρω περιοχη.

Στο προκειμενο ομως ηταν καλη μπορω να πω.

Ενναλλαγες ρουφηγματος και χτυπηματων με την γλωσσα.Deepthroat.

Σε ολη την διαρκεια της πιπας, ειχε παρει πολυ ωραια σταση, ετσι ωστε να μου επιτρεπει δακτυλοσκοπησεις, τις οποιες "ενθαρυνε" ανοιγοντας αρκετα τα ποδια της.

Της ζητησα να ανεβει απο πανω μου.

Αρνηθηκε ευγενικα, λεγοντας μου οτι εχει προβλημα με τα ποδια της, "οτι αλλη σταση θελεις μωρο μου," ειπε χαρακτηριστικα.(Για αυτο δεν βαζω μεγαλυτερο βαθμο στην διαθεση/συμμετοχη)



Ετσι λοιπον ξεκινησαμε με ιεραποστολικο. Ηταν αρκετα συνεργασιμη, χαδακια, φιλια στο λαιμο, βογγητα, προστυχολογα.

Το γυρισαμε στα 4. Επισης αρκετα καλη, εναλλαγες δυνατου με χαμηλοτερης εντασης σφυροκοπημα, συνεχιζε με βογγητα και προστυχολογα, εως οτου την "εριξα"σε πισοκολλητο για να επελθει μετα απο λιγο το τελος.



Πριν φυγει, λιγη κουβεντα για το που δουλευει και αλλα σχετιακ.Την ρωτησα απο που ειναι και μου απαντησε "Ισπανια". Αληθεια/ψεμματα ο θεος και αυτη το ξερουν....



Αυτο που εχω να πω σαν συμπερασμα ειναι οτι απο το πουθενα και διχως να ξερω τιποτα για την κοπελα και χωρις να την εχω ξαναδει, περασα μια ευχαριστη βραδια.



Αυτην την φορα η τυχη ηταν με το μερος μου.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2009
Όνομα κοπέλας
Αννέτα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού