Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493050
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως ειπα πήρα σβαρνα κάποια στουντιακια πρωινή βάρδια με ησυχία δηλαδή μύγες βαραγαν.Μπαίνω εδώ παρκάρω και η τσατσογρια μου λέει έχω Μόνικα Ελληνιδα περίμενε να τη δεις και θα περάσεις πολύ καλα...Καλα λέω εγώ από μέσα μου τα γνωστά τσατσικα...Οντως όμως ελληνίδα μελάχρινη τη πήρα τσακ μπαμ λέω μέσα μου ότι τύχει τώρα μη τρέχω άλλο.Ειχα ρίξει και ένα πριν στο κροκεων οπότε ένα τελικό ξεφόρτωμα ήθελα να στραγγίξω.Μονικα ελληνιδα με βυζιά μεγάλα φαίνεται να ναι έμπειρη.Συζητησουλα λίγο στην αρχή τα κλασικά και μετά επαιξε δυνατή μπαλιτσα.Σε όσους αρέσουν αυτές οι γκόμενες με βυζάρες περίπου τέσσαρες και γενικά φτιαγμένες που βγάζουν καύλα αξίζει να την δουν.Πιπα γαμάτη με χλεπες στο πουτσο και φτύσιμο όπου έλεγε και κάτι βρισιδια.Ειχα καυλώσει πριν καν μπω μέσα της.Στο παιχνίδι και γαμω τα σκηνικά με βρισιδια και γαμησι που αντέχει ταχύτητα και στροφές.Πηρα το απόλυτο pse.
Συμπέρασμα πάρα πολύ καλό πήδημα με γυναίκα που τελικά παίζει καλά.Ξεχασα να τη ρωτήσω αν δίνει κουλουρι...Αν τον έδινε και δεν τον πήρα κρίμα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα Ελληνίδα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thanasis33100, xlm, koukos19 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2020
ποια πηρες στο κροκεων 6;
G
Georgeman23
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1