Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 393 10
Sex Studio 351809
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επίσκεψη Τετάρτη βράδυ, γύρω στις 02.30 το βράδυ. Καινούργιο κομάτι, μου λέει ο τύπος, ένα "Ρουμανάκι"... Η Τίνα. Με διαβεβαιώνει ότι στο δωμάτιο είναι καταπληκτική... Βυζί ούτε δύο, αλλά μαυρισμένο και με καλό κωλαράκι. Φάτσα ψιλοχάλια, αλλά λέω "δε βαριέσαι, πάμε". Ερασιτεχνική πίπα, σχεδόν χωρίς καθόλυ γλώσσα. Αρχίζουμε, αυτή από πάνω και μετά από τρια λεπτά μου λέει να αλλάξουμε. Και εκεί αρχίζει η ξενέρα!!! Αυτή από κάτω, να σφίγγει τα πόδια της στα πλευρά μου και να βάζει το χέρι της μπροστά στο νιμού για να μη βλέπω!!! Τι κάνει ρε, σκέφτομαι!!! Τη γυρνάω στα 4 και όσο έσπρωχνα, τόσο απομακρυνόταν!!! Αφού νόμιζα ότι σε λίγο θα βγούμε στο διάδρομο... Μου λέει "να αλλάξουμε πάλι;" και της λέω τι θες. Όπως πριν μου λέει, αυτή από κάτω. Πάλι τα ίδια!!! Αφού με το χέρι της δεν έβλεπα ούτε το πουλί μου, ρε παιδιά!!! Σκεφτείτε ότι άρχισα να σκάβω πιο γρήγορα, για να τελειώσω και να φύγω. Χαλαρά την κατατάσσω στο Top-3 της χειρότερης βίζιτας στη ζωή μου!!! Σύντροφοι, μείνετε μακριά γιατί το μικρό δεν αξίζει - όχι 50 - ούτε 20 €...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 27, 2009
Όνομα κοπέλας
Τίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού