Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327245
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η κοπέλα ήξερα από πριν ότι δουλεύει στην πόλη καμμία 10 χρόνια αλλά ποτέ δεν είχε τύχει να την δοκιμάσω.. Είχε και άλλες καλές επιλογές όπως είδα στο πρόγραμμα αλλά επέλεξα αυτήν.... Μόλις την είδα πέρασα στο δωμάτιο είναι ψηλόλιγνη γυναίκα με πολύ ωραίο κωλαρακι πεταχτό και μικρό βυζάκι με καλή ρογα..Το πρόσωπο της είναι λίγο περίεργο στις γωνιές αλλά γενικά πιστεύω το δυνατό της σημείο είναι τα πολύ όμορφα μάτια της.. έπαθα πλάκα δεν έχω ξαναδεί πιο ωραία Έρωτας .... Έκανα ντους και ήρθε αμέσως πριν ακόμα βγω ξάπλωσε και έβλεπα το φοβερό κορμί της.. Βέβαια έκανα @@@ και πήγα μετά την δουλειά και ήμουν κουρασμένος και δυστυχώς μετά τα απαραίτητα φιλιά και χάδια που της έκανα στην πίπα ήμουν λίγο πεσμένος σχεδόν σε μισή στύση έγινε η δουλειά .. ήθελα να δω αν ήμουν σε ΟΚ στύση θα έκανε ωραία ρουφηγματα έτσι δεν έβγαλα συμπέρασμα Money Mouth ..Το καλό είναι ότι όσο περνούσε η ώρα άρχιζα σιγά σιγά να φτιάχνομαι και να χαλαρωνω.. Έτσι την γύρισα σε Κατσικογάμης να βλέπω το ωραίο κωλαρακι της και άρχισα να της το χώνω ωραία και καλά και μετά από ώρα τελείωσα στο προφυλακτικό.. Γενικά πιστεύω ότι κάνει σωστά την δουλειά της φαίνεται η εμπειρία της στον χώρο και γενικά έμεινα ευχαριστημένος από την συνεύρεση όχι όμως από τον εαυτό μου.Αρα χρειάζεται και μία επαναληπτική λειαν συντόμως Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2020
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.447
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παλαιμαχος, Professoras, GALLAS και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού