Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωτη γνωριμια χθες μεσημερι με τη Σοφια.Δεν ειναι ακριβως ο τυπος που γουσταρω και με ξεσηκωνει,ομως ηθελα να τη δοκιμασω για τις υπηρεσιες της και για τις κριτικες που τη συνοδευουν.Ομορφη,ξανθια ωραιο δερμα,πισινος καλοσχηματισμενος με μικρο στηθος ,που ειναι το αρνητικο της για μενα.Αγκαλιαστηκαμε στα ορθια,αφου με καλωσορισε ως καινουργιο πελατη και ρωτησε το ονομα μου,αρχισα με φιλια στο λαιμο καρι ρουφηγμα της ρογας που ηταν ωραιοτατη για αρκετα λεπτα,με ερεθισε η ολη φαση μου ελεγε και κατι λογια ψιθυριστα στα αυτια και με εφτιαξε περισσοτερο.Στη συνεχεια πεσαμε στο κρεβατι μου περιποιηθηκε τα αρχιδια,εβαλε σκουφο και εκανε πιπα αρκετα καλη,οχι ομως κατι ιδιαιτερο.Την πηρα πρωτα πισωκολλητα (υπεροχος πισινος),και μετα ιεραποστολικα οπου πηρα και γλωσσοφιλα που μου αρεσουν πολυ.Γρηγορα κατεθεσα κιολαςαναστεναζοντας δυνατα.Δεν εφυγε αμεσως,μου ειπε οτι χαρηκε για τη γνωριμια και οτι της αρεσειη δουλεια της και κανει οτι μπορει για να ευχαριστησει τον ανδρα.Απο τη μερια μου μπορω να πω πως περασα μια ενδιαφερουσα δευτερα και πως θα ειναι στα υποψη στο μελλον ,ομως σημερα ξαναδουλευει η Ζακλιν ενω αναμενω τη βασικη που εχει αδεια.Καπου καπου θελω λιγη ποικιλια ,θελω πολλες ξανθες μελαχροινες που λεει και το τραγουδι.Να περνατε καλα.Τιμουλα 40 να μη ξεχνιομαστε,χαλαλι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2020
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.440
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mpouxos, alladalla και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού