Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242052
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματάκι γύρω στις 18.30 αποφασίζω να επισκεφτώ το Αλινάκι. Ευτυχώς δεν είχε κόσμο εκείνη την ώρα οπότε μπήκα γρήγορα να προλάβώ. Τι το θέλα? Απο εκείνη τη στιγμή και μετά έγινε ο χαμός! Δεν σταμάτησε να χτυπά το κουδούνι. Παρόλα αυτά όμως η Αλίνα δεν έκανε έκπτωση χρόνου κι ας είχα πάρει το βασικό πρόγραμμα. Ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε να με χαιδεύει με ένα μοναδικό τρόπο και έγινα τούρμπο αμέσως. Κατόπιν μου έκανε Ισπανική με τις φοβερές βυζάρες τις και μέτα πιπούλα όπου τον καταβρόχθισε. Η Αλίνα είναι και μένα η μεγάλη μου αδυναμία όπως είχε γράψει ένας φίλος από εδώ! Ευτυχώς πάντα προσέχει αυτούς που τις φέρνονται καλά. Το τέλειο με αυτό το κορίτσι είναι οτι ποτέ δεν θα τη δείς κακόκεφη και κάνει ότι μπορεί για να σε ευχαριστήσει. Σε συμπεριφορά πιστεύω ότι βρίσκεται στις 2 - 3 καλύτερες του χώρου. Σε εμφάνιση κάλο σώμα με ωραίο στήθος αλλά όχι τέλεια. Δεν πειράζει όμως. Σε αποζημιώνει το γλυκό της χαμόγελο. Καθόλου επαγγελματίας. Πραγματικά καλόψυχη! Αξιζει να τη γνωρίσει κανείς. Ευχαριστώ μωρό μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2009
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
vaglis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
20
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Eisenfaust

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού