Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327202
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη σήμερα στο BELLA DONNA κατά τις 8 η ώρα.Μόλις είχε έρθει η Μιλάνα.Βγαίνει το μωρό με ένα σετάκι μαύρα εσώρουχα,έρχεται προς το μέρος μου και μου λικνίζεται χαμογελαστή.Δίνω το 50ρικο στην τσατσά και μπαίνω.Μπαίνει μετά από λίγο και το μωρό.Η Μιλάνα έχει τέλειο σφριγηλό σφιχτό και στρογγυλό κωλαράκι,μικρό-μέτριο αλλά πού φρέσκο στητό βυζί με πάρα πολύ όμορφη και χορταστική ρώγα.Στα του αγώνα τώρα για μια ακόμα φορά της βάζω 10 με τόνο.Εχουμε τρελή χημεία με αυτό το κορίτσι... Κάναμε τα πάντα όλα..Διαστημικό γαμήσι για δεύτερη φορά.απίστευτη πίπα..mouth fucking τρελά γλυψίματα..γλωσόφιλα(θεικό στόμα με τέλεια χείλια) ..στο γλυφομούνι η γκόμενα απογειώθηκε..κατέβασε ζουμιά...το μουνί της κατακοκκίνησε...και η φάτσα της επίσης.φιλιά και γλυψίματα πραγματικά σε όλο το σώμα εκατέρωθεν..έχει τρελές ποδάρες..και κωλάρα..έκανε τρελό footjob ..τρελά πατουσάκια και περιποιημένα νύχια.. Εγώ γουστάρω πολύ και το πρόσωπο της... είναι πολύ σέξυ. Μέσα σε βογγητά και αναφιλητά άδειασα στην μουνάρα της 2 κιλά ζεστό σπέρνμα.. Μέτα ντυύθηκε ντροπαλά και χαιρετηθήκαμε κοιτώντας την ψωλή μου που ακόμα ήταν τέντα..(!!) ΜΙΛΆΝΑ θεάρα !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2020
Όνομα κοπέλας
Μιλάνα
Υπηρεσίες
panorama2007
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
1.401
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfelover(2), ΦΑΚΙΡΗΣ, alladalla και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2020
papatza krutiki file! ektos an i kopela einai dixasmeni prosopikotita.....alla den nomizo mia xara iremi itan....eskasa kai 70 efiga trexontas oute teleiosa.....filia stoma oxi fili stithos oxi prokatarktika oxi evaze to podi mprosta. kai genika skeftila. tzampa leftaaaa
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1