Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267180
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σήμερα (25/05/09) το απόγευμα επισκέφθηκα κι εγώ την Roxana αφού με εντυπωσίασαν οι περιγραφές των πιο κάτω συναγωνιστών.Το STUDIO είναι από τα καλίτερα που έχω επισκεφθεί καθαρό και φέρνει ένα ερωτισμό. Πήρα το πρόγραμμα των 100 € για να έχω μπόλικο χρόνο. Η κοπέλα είναι όμορφη λεπτή μοκρή γενικά μια πολύ ωραία παρουσία.Ήρθε μετά από λίγο στο δωμάτιο (πήγα στις 18:00 για να μην έχει πολύ κόσμο)και άρχισε το πρόγραμμά της (φιλάκια στο σώμα, παιχνίδι με τα νύχια της) ενώ είναι είναι ή έτσι νόμιζα τουλάχιστον GFE δεν δέχεται γλωσόφυλλα και αυτό εμένα με χάλασε λιγάκι. Είχε βέβαια πολύ ωραίο νεανικό βυζάκι και επιδερμίδα αλλά ρε συναγωνιστές έλειπι όμως αυτό το κάτι που δεν το είχε. Πέρασα αρκετά καλά αλλά μάλλον δεν θα ξαναπάω.Θες γιατί αλλού και με πιο λίγα χρήματα (αν και δεν έχω πρόβλημα χρημάτων)έχω περάσει καλίτερα θες γιατί έχοντας διαβάσει τι έχουν γράψει άλλοι που την έχουν επισκεφθεί περίμενα άλλα που δεν τα βρήκα. Δεν τα κλαίω τα λεφτά προς θεού για να μην παρεξηγηθώ αλλά δεν μπορώ να πω ότι θα την επισκεφθώ ξανά. Για μια φορά καλά ήταν πήγα με ένα όμορφο δροσερό κορίτσι. Υπάρχουν άλλες που μπωρεί να μη είναι τόσο όμορφες αλλά περνάω καλίτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2009
Όνομα κοπέλας
Roxana
Μέγας
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.215
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού