Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 71 10
Sex Studio 192405
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Monica's σπίτι Δ....Τιμή 30 ευρώ το απλό
Επίσκεψη μετά από καιρό και πάλι στην Αμαλία. Έχω ξαναγράψει κριτική πιο κάτω. Το ίδιο μικρό πιπίνι με αλλαγή στο στυλ μαλλιού καθώς έχει πλέον μακριά ξανθιά κοτσίδα. Σκάσει στο δωμάτιο με γόβες και τιγρέ εσώρουχα...Μέσα στην καύλα..Δυστυχώς στην ομιλία πάλι συνεννόηση με λίγα αγγλικά αλλά προσωπικά δεν με νοιάζει..Μοσχομύριζε άρωμα και ήταν πεντακάθαρη..Απαλά φιλιά στο λαιμό εκατέρωθεν να ζεσταθούμε,χάδια παντού και γενικά κατάσταση σαν να είσαι με την κοπέλα σου. Το κορμί της είναι απόλαυση με κορυφή αυτή την μικρή τουμπανοκωλάρα της.. Ξάπλα στο κρεβάτι για πίπα με μένα να τρίβω το γουλί μουνάκι της.. Επιχείρησα και έβαλα και δάχτυλο μέσα και δεν αρνήθηκε οπότε όσο έγλυφε αυτή, διαχτύλιαζα εγώ. Όταν ήρθε η ανόρθωση στήσιμο στα 4 για να απολαύσω την κωλάρα,σταμάτημα,αλλαγή με μένα πάνω και τα έχω τα πόδια της τέρμα ψηλά για να βρω....τέρμα... Ελαφριοί αναστεναγμοί εκ μέρους της και αλλαγή για την τελευταία στάση με αυτήν από πάνω.. Εκεί ήρθε και το τέλος. Γενικά η Αμαλία είναι ένα πανέμορφο κορίτσι που σου βγάζει και έχει το στυλ του άβγαλτου στην πιάτσα.Δεν μιλάει πολύ,αλλά το χαμόγελο της και η συμπεριφορά της σε κερδίζουν. Δεν έχει γράψει χιλιόμετρα αλλά θα περάσεις ωραία μαζί της και ζεστά. Σε κάνει να νιώθεις εσύ ο άρχοντας καθότι πιο έμπειρος οπότε δεν έχει όχι και μη.Συμμετέχει και σε κοιτάει μέσα στην γλύκα. Αξίζει δοκιμής και παραπάνω φορές... Κρίμα που δεν δίνει αυτό το κωλαράκι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2020
Όνομα κοπέλας
Αμαλία
Διαγραμμένο μέλος 33549
Μέγας
Εγγραφή:
11 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.585
Πόντοι:
3.665
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού