Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267083
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επισκέφθηκα το μαγαζί λίγο αργά.

Η τσατσά ευγενέστατη και ο χώρος καθαρός αλλά με τη γνωστή έλλειψη νερού-τουλάχιστον παίζει μωρομάντηλο.

Οι ενδιαφέρουσες φωτο της κοπέλλας, αλλά και τα ποικίλα σχόλια των συναθλητών μου κίνησαν την περιέργεια.

Προσωπική μου άποψη, ότι δεν πρόκειται για μοντέλο.

Βέβαια αν την δεις στο δρόμο με κολλάν και στενό τοπ, μάλλον θα κολλήσεις και δεν θα προλάβεις να φτάσεις στη φάτσα, όπου δε λέει και πολλά.

Το καλύτερο της σημείο, μάλλον είναι το σφιχτό κολλάκι της, που θα έσκιζες ευχαρίστως-αν το έδινε. Χωρίς να μπορείς να παραλήψεις και το τούμπανο φυσικό στήθος της,με μέτρια ρώγα, όπου λόγω ηλικίας στέκει στο ύψος του και αξίζει να το χαρείς.

Θερμά φιλιά στο κορμί στα προκαταρκτικά, επίσης στα συν.

Στην πράξη δεν τρελλάθηκα κιόλας.

Πίπα μέτρια χωρίς @@.

Ανεβαίνοντας από πάνω δεν έπιασε ρυθμό, αφού είχε κρατημένες τις μηχανές και απέφευγε την πλήρη διείσδυση. Το ίδιο διαπίστωσα και στο πισωκολλητό όπου η στάση της, δεν ήταν η τούρλα που είχα στο μυαλό μου για την κολλάρα της!

Όταν την είχα από κάτω νομίζω ότι ήταν το καλύτερο, όπου η κατάσταση ελέγχεται και κατευθύνεται ευκολότερα-βοηθάει ο σωματότυπός της.

Ίσως να ήταν και ξεγουνιασμένη, γιατί από ότι είδα δεν πήγαν και λίγοι συναγωνιστές, εκείνη την ημέρα...

Σε γενικές γραμμές για μένα ήταν μια μέτρια φάτσα με αξιοπρόσεκτες καμπύλες και καλή συμπεριφορά αλλά...

Πάντως δεν τα κλαις νομίζω για μία φορά.



Υ.Γ: Αξίζει η θέα της τουρλωμένης κωλάρας της στον απέναντι καθρέφτη, κατά τη διάρκεια πίπας. Κρίμα όμως πάνω που πάιρνεις μπροστά...κράττει οι μηχανές

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 21, 2009
Όνομα κοπέλας
Roxana
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού