Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
*Ημερομηνία πολύ κοντινή

Δεύτερη φορά που επισκέφτομαι τη συγκεκριμένη κοπέλα. Η πρώτη φορά ήταν στο άλλο μαγαζί στο Αριστοτέλους 6 (έχω αφήσει κριτική εκεί) με πολύ θετικά αποτελέσματα. Έχοντας, λοιπόν, κερδίσει κάποια παραπάνω χρήματα, είπα να κάνω δώρο στον εαυτό μου κάτι που δεν το πολυσυνηθίζω, φουλ πρόγραμμα σε στούντιο (το ξέρω ότι δεν είναι value for money μιας και με λίγα χρήματα παραπάνω μπορώ να καλέσω call girl, αλλά anyway...). Κοιτάω πρόγραμμα, βλέπω Νίκα, καβαλάω τη GSXR μου και βουρ για τον οίκο. Ναι!

Λεπτομέρειες έχουν ειπωθεί στην προηγούμενη κριτική εκτενέστατα. Αυτή τη φορά δεν υπήρξε κάποια αλλαγή στη συμπεριφορά της. Μέτριο στοματικό, με περιποίηση της γύρω περιοχής και στο σημείο ανάμεσα στα πόδια (σημείο G;, αρχιδοραφή; αυτό τέλος πάντων), καθόλου βιασύνη (έμεινε στο δωμάτιο πάνω από 35 λεπτά!), φουλ GFE κατάσταση, εναλλαγή πολλών στάσεων (69, ιεραποστολικό, cowgirl, doggy, πλαγιαστό, ξαπλωτό, πεταλούδα) και τελείωμα στην κοιλίτσα της. Ναι! Μασάζ δεν πήρα, γιατί δεν είμαι φαν και δεν ήθελα να χάσω πολύτιμο χρόνο. Επίσης, όπως και την πρώτη φορά, τα φιλιά και τα χάδια δεν έλλειπαν καθ'όλη τη διάρκεια της πράξης. Έρωτας

Συμπερασματικά, τώρα που έχω μια συνολική εικόνα με τη συγκεκριμένη κοπέλα (μια φορά με απλό και μια δεύτερη με φουλ πρόγραμμα), μπορώ πλέον με σιγουριά να πω ότι η Νίκα συστήνεται για GFE καταστάσεις χωρίς κάποιο φόβο και αμφιβολία, καθώς εγώ σε καμία από της δύο επισκέψεις δεν έκλαψα τα λεφτά μου.

Η βραδιά έκλεισε με εμένα να είμαι στο Bread Factory, να τρώω μια πάστα και να συζητάω με έναν ταξιτζή γιατί τα πετρελαιοκίνητα είναι καλύτερα από τα βενζινοκίνητα. Γλώσσα

Καλές περιπέτειες μάγκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2020
Όνομα κοπέλας
Νίκα
Mpratan
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9.539
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Saint*, kaavlas, lagonisian και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού