Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364236
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη κατα τύχη χωρίς να έχω εικόνα για την κοπέλα και η τύχη μου χαμογέλασε. Η Ζένια είναι φτυστή με γνωστή καστανή παρουσιάστρια/πανελιστρια μεσημεριανών εκπομπών (το μικρό της Ελένη) σε βαθμό που σου μπαίνουν υποψίες. Απο πρόσωπο 10/10 και 11/10 μην σου πω...Απο κορμί έχει φοβερό στήθος, σιλικόνη αλλά απο τις καλές δουλειές, καλό κορμί και καλοσχηματισμένο κώλο που όμως είναι λίγο μαλακός ρε γαμώτο...όχι πλαδαρός αλλά μαλακός...αγύμναστος μάλλον... Η κοπέλα έχει φουλ διάθεση για social είναι ευγενική με διάθεση να σε προσέξει. Δεν κλέβει στα προκαταρκτικά ξεκινάει με φιλάκια τριψίματα σου δίνει τα βυζιά να παίξεις δεν ξέρω δλδ τι άλλο μπορεί να ζητήσει κάποιος. Πεντακάθαρη δεν υπήρξε ούτε υποψία κάποιας οσμής με επώνυμο σετ εσωρούχων. Παίχτηκαν 2 στάσεις μια με αυτή απο πάνω και μετά στα 4 που και στις 2 είχε σοβαρή συμμετοχή. Ελληνίδα δηλώνει και δεν έχω λόγο να το αμφισβητήσω. Σε γενικές γραμμές άψογη επαγγελματίας όμορφη καθαρή κτλ κτλ. Σε κάνει να αναρωτιέσαι πως φέρνουν άλλοι κάτι σουργελα απο λατίνα που μπαίνουν με τουπέ στο δωμάτιο και σου περνάνε σκούφο σε πεσμένη τσαπου και ενώ τα έχουν γράψει ξανά και ξανά φίλοι εμείς εκεί... πάμε ακόμα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 21, 2020
Όνομα κοπέλας
Ζένια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
86
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Inf0, roumo13, Gingos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2020
Τσολάκη ή Βουλγαράκη??ΚουλΚουλΚουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1