Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήθελα κάτι καινούργιο και ακολουθώντας τα χνάρια του φίλτατου Gallas, επισκέφτηκα το μιλφ και δεν πήγαν στον κουβά τα λεφτά μου. Όπως τα είπε ο συναγωνιστής και εγώ θα προσθέσω μόνο μερικά ακόμα. Στο σαλονάρισμα μόνο που δεν γαμηθήκαμε, ενώ κάθισα στον καναπέ ήρθε και μου τριβόταν ώσπου μου σηκώθηκε, υπόψιν η τσατσά Αθηνά είναι πιο νέα από την πουτάνα, το είδαμε κι αυτό στην πορνοθεσσαλονίκη. Μου πέρασε από το μυαλό να ζητήσω να τις πάρω και τις 2 μαζί Ναι! Πήρα τελικά το γυμνό και τελειωτικό όπου με 50 Ε. Στα 80 παίρνεις και κώλο με πλήρες πρόγραμμα. 'Όμορφο πρόσωπο το μιλφ με μερικά κιλά παραπάνω στην περιφέρεια, 2αρι στήθος λίγο πεσμένο. Μπαίνει μέσα και είμασταν 5 λεπτά όρθιοι στο μπαλαμούτι όπου περνάει και στην πίπα, εγώ να συνεχίζω όρθιος, με πίπωνε για πέντε λεπτά και περιποιήθηκε όλη την περιοχή ενώ εγώ την δακτυλίδιαζα. Πίπα καλή βαθιά με γλώσσα να παίζει, βογκητά, ανάσκελα ξαπλωμένη, στα τέσσερα, πλαγίως, καθίμενη... ότι αρμόζει ακριβώς σε ένα μιλφ!! Γυρνάει στα 4 και το θέαμα ήταν ωραίο, κουνιόταν ωραία και δεν άργησα να καθότι με είχε φτιάξει πολύ στην πίπα, βράζοντας το σκουφί και χύνοντας στην κωλάρα της. Κουβεντούλα και αποχώρηση με καλή διάθεση καθώς με ικανοποίησε στα βασικά μου.
Καλά να περνάμε όλοι μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2020
Όνομα κοπέλας
Vlada
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, Jiger, mpouxos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού