Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λίνα Ελληνίδα μιλφ γύρω στα 45-50 χρονών,ξανθιά με συμπαθητικό πρόσωπο, μεγάλα βυζια χαλαρά,ωραίο κωλαρακι αφράτο.Αν και έχω πει πολλές φορές ότι δε θα ξαναπηγαινα με Ελληνίδα λίγο ο αέρας της και η καλή κορμοστασια στο σαλόνι σε συνδυασμό με την ευγένεια της αλλά και τη βαριά φωνή της με τράβηξαν ώστε να περάσω.Βεβαια τα παραπάνω σε συνδυασμό με τον παλιάς αισθητικής χώρο,πιο πολύ σκηνικό κωλομπαρου θυμίζουν ή σκυλάδικου όπου οι τραγουδιστριες ψάχνουν για εξτραδακια με τους πελάτες Μεγάλο χαμόγελο
Αλλά εμένα μ'αρέσουν τέτοια σκηνικά... 40ε γυμνό τσιμπουκι και 50ε 69.

Τρομερά επιφυλακτικος από την αρχή λόγω Ελληνιδας, μου ζήτησε να πλυθω πράγμα το οποίο θεωρώ αυτονόητο αλλά τελοσπαντων...Μπήκε στο δωμάτιο με ένα μπουκαλάκι που ψέκασε τον πουτσο μου και τον ξανακαθαρισε...Άρχισα και γω να τη χουφτωνω από πίσω και να χαϊδεύω τις τρυπούλες της.Φουλ βρωμοατακες από το πρώτο λεπτό ίσως και υπερβολικές κάποιες φορές αλλά αυτό αρέσει σε πολλούς.

Η πίπα της αν και άτεχνη είχε ρυθμό και μου άρεσε,μου έπιανε απαλά και τα αρχιδια αλλά δε τα εγλειψε.Μου στήθηκε στα 4 όπου μου ανοιχτηκε μια ώριμη και σκουροχρωμη σούφρα την οποία απόλαυσα για ώρα και μάλλον της άρεσε και αυτηνής αν και μου είπε ότι δεν έχει γαμηθει ποτέ από τον κώλο.Βεβαια οι 9 στις 10 Ελληνίδες δεν έχουν γαμηθει από τον κώλο και έχουν πάει μόνο με τρεις άντρες...
Τελοσπαντων καλό παιχνίδι,τη ρουφουσα και δυνατά το λαιμό,λίγο στις ρώγες έχει μια ευαισθησία... Πουτσοτριψιματα στο μουνάκι που φαίνεται ότι της αρέσουν...μετά γλειφομουνι αλλά δε μου στηνόταν και πολύ καλά.Μετά 69 που πάλι ασχολήθηκα με την κωλοτρυπιδα της.

Την έβαλα από κάτω και προσπάθησα να ξεκινήσω με δυνατό ρυθμό από την αρχή αλλά λίγο το στενό μουνί και λιγο το ότι δε σήκωνε καλά τα πόδια με δυσκολεψαν με αποτέλεσμα κάπου να χαλαρώσω.Εκανε όμως την υπομονή της, μου χαϊδευε και τις ρώγες έλεγε και τα βρωμολογα της και τελικά την εχυσα δυνατά.

Συμπέρασμα...Πιο πολύ ασχολήθηκα με το να δοκιμάσω τα όρια της ανοχής της πάρα με τη δική μου ικανοποίηση.Ειπα δε μπορεί...τώρα γκρινιάξει,τώρα θα στραβωσει,τώρα θα βγάλει νευρο και θα με εκνευρισει.Κι όμως τίποτα από αυτά δε συνέβη, αντιθέτως μου έδειξε ότι θέλει να με ικανοποιήσει και να φύγω ευχαριστημένος πράγμα το οποίο μόνο θετικά μπορώ να αξιολογήσω.Δεν είναι ο δυναμιτης μιλφ στο δωμάτιο αλλά έχει φιλότιμο και γι'αυτο θα μπορούσα να την προτείνω σε κάποιον που θέλει τέτοιο τύπο γυναίκας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karaman 7, Apollo64, Jiger και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2020
al κανει και παρτουζα με τη τσα2
21 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποια τσατσα?δεν εμφανίστηκε τσατσα γι'αυτο έβαλα 10 στη βαθμολογία Μεγάλο χαμόγελο
22 Ιανουαρίου, 2020
Παίζει να κάνει και 2πλο την έχω πετύχει με μια μαυρομαλλα με βυζαρες επίσης κ περίπου ίδια ηλικία και κάτι μ είχαν σφυρίξει αλλά λίγο το νεαρό της ηλικίας με το πουλί να κελαηδάει λίγο ο πόθος για την ξανθιά έπεσα με τα μούτρα .. (την ξανθιά btw την έχω πάρει 3-4 φορές Γλώσσα )
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3