Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 492981
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
*Λοιπόν άμα περιτριγυριζεις στα στριπτιτζαδικα φεύγεις κάποια στιγμή καβλωμενος...Μεγάλο χαμόγελοΚαι φυσικά θες να πας κάπου σίγουρα,καθώς εάν δε "πετύχει" η εκτόνωση δεν ηρεμείς...!

Έτσι λοιπόν μετά από στριποτσαρκα πήγα ξεκουράστηκα και το πρωί ξύπνησα ορεξατος...ΚουλΚατευθύνθηκα προς το ιδρυμα μόλις την είδα στο πρόγραμμα καρφωτος,χωρίς να δω κάποιο άλλο...

Τη Μόνικα την έχω επισκεφτεί ξανά και έχω περάσει πολύ καλά μαζί της, οποτε πήγα κάπου στα σίγουρα...!Βγήκε με εσώρουχα σέξι μαύρα με κόκκινο και καλτσες όπως συνηθίζει και πέρασα στο δωμάτιο...

Εισοδος με ευχές για τη νέα χρονιά,φιλιά,καθώς με θυμήθηκε και εν συνεχεία χαμουρεμα στα όρθια...! ΓλώσσαΠροκαταρκτικά με ποικιλία χρησιμοποιώντας τη γλώσσα της όπως πρέπει και εκεί που πρέπει...Οι βυζάρες της μου αρέσουν πολύ και τις περιποιήθηκα λίγο ενώ αυτή της "χρησιμοποίησε" για μαλαξεις στην ευαίσθητη περιοχή...Δε το συζητάμε για καραμέλωμα στα αρ@@κια το κάνει καλά μα πολύ καλά....Και γενικά ότι συμπεριλαμβάνεται στα προκαταρκτικά το έχει...
*Στο σεξ όπως και τις άλλες φορές έτσι και προχθές αλλάξαμε δύο - τρεις στάσεις με τελείωμα σε ιεραποστολικό,όπου κατέθεσα....
Χωρίς βιασύνες μιλήσαμε λίγο ακόμη και το ραντεβού ανανεώθηκε για την επόμενη φορά όπου θα θέλω κάτι σίγουρο όπως τη Μόνικα!Ναι!

Καλή χρονιά!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα Ελληνίδα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, messinia, dmtrsxxx και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2020
ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1