Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλή χρονιά σε όλους τους συναγωνιστές, ποδαρικό με μια καινούργια, την Τζίνα από Τσεχία, περίπου 30ετών, 1,70μ με πορνογυαλια κοκκάλινα, ίσως μερικοί να καυλώσουν με αυτό, στήθος 2 προς 3 φυσικό όμορφο και σώμα κανονικό προς λεπτό, πρόσωπο καλό. Ωραία παρουσία με καλά Ελληνικά, καθότι έχει δουλέψει πολύ επαρχία, αλλά....δεν ήταν κάτι που θα θυμάμαι για καιρό μέσα στο δωμάτιο. Μόλις ακούω από τον τσάτσο ότι δεν κάνει ακάποτο τότε με πιάνουν οι σκέψεις να φύγω, αλλά λέω ας δοκιμάσω με το 30αρι και ας πάει στο διάολο. Λίγο τρίψιμο στα όρθια και αλληλοχουφτώματα, λέω καλά ξεκινήσαμε, την καθίζω στο κρεβάτι για πίπα κι εγώ όρθιος, τίποτα... και η γιαγιά μου θα έπαιρνε καλύτερη πίπα. Δύο στάσεις μετά για να χύσω και τελείωσε το παραμύθι, το μόνο καλό η αίσθηση του μουνιού ήταν καλή, ήταν λίγο στενή. Ωραίο βυζί αλλά ευαίσθητο και μη το ένα μη το άλλο, μία είσαι αξύριστος ,μία με γρατζουνάς, στο τέλος με ξενέρωσε. Δείχνει να έχει διάθεση αλλά δεν βγάζει την καύλα που περίμενα, πολύ διεκπεραιωτική σε όλες τις φάσεις, ίσως να έφταιγα κι εγώ, ίσως να είναι σε όλους έτσι, ίσως να είναι μπαωγκτζού και είναι στεναχωρημένη από την τεσσάρα…. Θα δείξει στο μέλλον τι μπορεί να κάνει, αν και εκτιμώ ότι δεν μπορεί να πιάσει πολύ καλή απόδοση...αυτά και καλά γαμήσια όλο το 2020.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2020
Όνομα κοπέλας
Τζίνα
Geokoro
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.810
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostkast, mpouxos, Jiger και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού