Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156555
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωί προς μεσημέρι τελευταίας μέρας....γενικά λίγη κίνηση στην περιοχή και ο στόχος μου ήταν κάποια μεγάλη σε ηλικία και όγκο (όπως πάντα βέβαια!!!)...Κατέληξα χωρίς πολλή σκέψη στη Νίκη γιατί είναι γελαστή και ογκώδης!Αυτό το σώμα προσωπικά με απογειώνει οπότε πέρασα με 30άρι....Τριφτηκε αρκετή ώρα επάνω μου,έγλειψε παντού ενώ και στην πίπα με κοιτούσε στα μάτια....Την χάζευα και στον πλαϊνό καθρέφτη και το θέαμα ήταν πολύ πολύ ανεβαστικό!Το ζήτημα είναι όμως πως δεν αφήνει χάδια ούτε πιπίλισμα ...ειδικά αυτά τα στήθη είναι για υπερ γλείψιμο που όμως δεν αφήνει....Η αλήθεια είναι πως ξενέρωσα αρκετά γιατί ήθελα να την χαϊδέψω παντού....άλλωστε με ενθουσιάζουν τόσο πολύ τα τεράστια στήθη της,η κοιλιά της,τα μπούτια της που θα ήμουν και πολύ συντομότερος στη συνέχεια...τέλος πάντων...της ζήτησα να έρθει επάνω μου και ο όγκος της με τρέλανε!!!Άντεξα αρκετή ώρα μέχρι να τελειώσω ανακουφιστικά!!!
Γενικά δεν θα'λεγα πως πέρασα άσχημα αν και ήθελα να την αγγίξω πολύ περισσότερο πριν ....Καλή χρονιά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 31, 2019
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Τιμημένος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
123
Πόντοι:
6.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ilarionas, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού