Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 163 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παρασκευή η καλύτερη μέρα για βόλτα στα μαγαζιά και από καιρό ήθελα να δοκιμάσω την συγκεκριμένη κοπέλα και την πρώτη φορά που είχε έρθει αλλά κάτι γινόταν και τελικά δεν πήγαινα τελικά έγινε η επίσκεψη μίας και ήταν απόγευμα και δεν είχε πολύ κόσμο ..Ειναι μία κοπέλα 27 ετών από Ουκρανία κανονικό ύψος πρόσωπο μου θύμισε την ηθοποιο Keira Knightley με ανυρπακτο βυζάκι αλλά ωραίο αφράτο κωλαράκι.. Όπως προείπα είχα πάει προς το τέλος της βάρδιας και πίστευα μόλις μπει στο δωμάτιο θα είναι είτε κουρασμένη είτε τυπική και νωχελικη αλλά αντιθέτως αμέσως ήταν πολύ ορεξάτη και να το πω απλά καυλωμένη που αμέσως όρμηξε πάνω μου και άρχισε να με αγκαλιάζει και να με φιλάει και να τρίβεται πάνω στον πούτσο μου που τον είχε κάνει turbo εκείνη την στιγμή..Ξεκίνημα με γλύψιμο στο μουνάκι της ..το γούσταρε πολύ έβγαλε και κάτι υγρά καποια στιγμή.. Η πίπα της μ άρεσε γιατί ήταν επιθετική αν και δύσκολα να το έβαζε ολόκληρο προσπαθούσε να βάλει όσο μπορούσε γενικά έκανε καλά την δουλειά της.. Στο αρχικά την έστησα Κατσικογάμης όπου όταν της το έχωνα έπιανα και το κωλαράκι βγάζοντας πολλά και συνεχές βογγητά που λογικά ήταν φεικ κατά 90%..Επόμενες στάσεις πλαγιαστο και με την κοπέλα από κάτω όπου τελείωσα κοιτοντας την για να τα βγάλω όλα. Στο τέλος μιλήσαμε λίγο στα αγγλικά όπου γνωρίζει καλά χαιρετηθήκαμε και της είπα ότι αν μείνει θα την ξαναεπισκεπτω.. Γενικά ήταν μία καλή συνεύρεση όχι τοπ αλλά σίγουρα πιάσανε τόπο τα λεφτά.. Καλή συνέχεια σε όλους Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2020
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.447
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, ΑΝΤΖΕΛΙΝΟ 7, nik1410 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού