Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η μιλφαρα Λιλιανα αλλαξε μαγαζι, παιζει πλεον εδω απεναντι απο την Αννια στα Αριστερα, εκεινο το βραδυ φορουσε ενα μαυρο σετακι απο εσωρουχα, και φενοταν ευδιαθετη οπως αποδιχτηκε και μεσα στο δωματιο, κοστος συνευρεσης 50€ για αμοιβαιο γλυψιμο....
Στο δωματιο ειχαμε προκαταρτικα στα ορθια να την ψαχουλευω παντου, και να μου τον κανει ντουρο με το καλημερα, την εστησα στο τοιχο και της εκανα εξωνυχιστικο ελενχο, στο κρεβατι ξεκινησα πρωτα εγω να την γλυφω στο καθαρο και πανεμορφο μουνακι της που ανοιγει σαν βενταλια, δαχτυλα αφηνει και διχνει να το απολαμβανει. Η πιπα της ειναι για ολα τα λεφτα, αυτη την στιγμη ειναι το καλυτερο τσιμουκι στον Νομο.!! Υγρη με μεταβαλομενο τεμπο, γλυφει και τα αριχδακια ρουφηχτα, ντιπ, και απο ολα, με εφερε για μια αλλη φορα οπως συμβενει παντα μαζι της στο κατωφλι της καυλας...Στο σεξ τα εδωσε ολα με βογγυτα και προστιχολογα, και την παιδεψα πολυ μεχρι να χυσω, καπου το εχασα και δεν μου ερχοταν, το τελος ηρθε βασανιστικα χωρις να διαμαρτηρηθει καθολου...
Μαζι της μου συμβενει παντα το ιδιο πραγμα, ενω με τα προκαταρτικα και το τσιμπουκι της με τρελαινει σαν σκυλο που σερνει, μετα στο γαμισι πανω ψιλοξενερωνω και αργω να χυσω...
Η Λιλιανα ειναι η αναλαμπη στον χωρο, ευδιαθετη στο δωματιο, ξερει τι θελει ο αντρας που πληρωνει και το δινει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2019
Όνομα κοπέλας
Λιλιάνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.300
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ST@Lone, ilarionas, al pacino και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού