Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55921
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νατάσα Ουκρανή γύρω στα 22,μελαχρινή ψηλή,πολύ αδύνατη με μικρό βυζακι και μικρό αφρατο κωλαρακι και συμπαθητική φάτσα.Φωτογραφιες της υπάρχουν στο άλλο σαϊτ με πρόσωπο κιόλας.Θεωρητικα δεν είναι κοντά στα δικά μου γούστα από εμφάνιση.50ε για γυμνό με 69

Δε μιλάει ελληνικά ούτε αγγλικά οπότε με την είσοδο της στο δωμάτιο σκυβει κατευθείαν για πίπα.Τη σταματάω και την λέω έλα να παίξουμε πρώτα... Πάω να την αγκαλιασω είναι κάπως παγωμένη,πάω να τη φιλησω αλλά τραβιεται... Πάω να την κάνω πουτσοτριψιμο αλλά αρνείται.Σκύβει και ξεκινάει πίπα αργή,αισθησιακή με έμφαση στο πουτσοκεφαλο και κάνει και τα χείλη της σαν duck face όπως οι γκομενες στο fb.Η πίπα της ήταν καλή πάω να τη γυρίσω 69 αλλά εκεί μου ήρθε μία περίεργη μυρωδιά ίσως η φυσική της μυρωδιά,ίσως αυτό που πλυθηκε...αλλά εγώ δε το άντεξα με το ζόρι ακουμπησα τη γλώσσα μου λίγο στα μουνοχειλα.Τονίζω ότι δεν ήταν απλυτη η κοπέλα.

Πρόχειρο πέρασμα καποτας και πισωκολλητο σε δυνατό τεμπο μπας και ξυπνήσω λίγο αλλά δεν...ειχα γαμησει άλλη κοπέλα λίγο πριν και σε συνδυασμό με την τέρμα μουσική πάνω από το κεφάλι μου στο μειωμένης αισθητικής δωμάτιο που θύμιζε Βαρδαρη,με κράτησαν εκτός κλίματος...την εβαλα να μου ξανακάνει πίπα, λίγο με χαϊδευε και τελείωσα με μαλακια τελικά αφού μου είχε γκρινιάξει και λιγο για το χρόνο.

Συμπέρασμα...πέρα από το νεαρό της ηλικίας και την καλή πίπα δε διακρίνω κάποιο άλλο χάρισμα προς το παρόν.Δυσκολα θα σε ανάψει από μόνη της.Ξαναλεω δεν ήμουν ορεξατος πιο πολύ για να περάσω την ώρα μου μπήκα οπότε επιφυλλάσομαι για μία επαναληπτική

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Νατάσα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 stallion(2), ΦΑΚΙΡΗΣ, dourosladers και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού