Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κάθομαι στην άκρη του καναπέ και εμφανιζεται μπροστα μου ολογυμνη η Εμμανουελα.Δε την είχα ξαναδεί...Μουνάρα ψηλη,όμορφη με κοντο ξανθό μαλλακι αλά Σαρλίζ Θερόν,βυζάρες πλαστικές όμορφες και συμμετρικές,κωλάρα άφρατη ολοστρόγγυλη.Κορμοστασιά,θηλυκότητα,νάζι...όλα τα εχει αυτη γυναίκα οπότε μπήκα χωρίς να το σκεφτώ με 50ε για γυμνό με 69

Πρόσχαρη στο δωμάτιο αλλα δυστυχως δε μιλάει ελληνικά ούτε καταλαβαίνει καλά αγγλικά,επεσε πάνω μου και αρχισε να τρίβει τα βυζια στον πούτσο μου κι εγω την χαϊδευα τα αυτια και τα μάγουλα και γελούσε τρυφερά Έρωτας
Πολύ ωραία πίπα με πίεση στο πουτσοκέφαλο και πολλα παιχνίδια με τη γλώσσα για ώρα.Αρχιδογλείψιμο επίμονο χωρίς να το ζητήσω που όσο πήγαινε κατέβαινε και πίστευα ότι θα μου γλείψει και τον κώλο αλλά τελικά δε το έκανε.
Εμένα το μυαλό μου βέβαια ηταν στον κώλο της οπότε την γύρισα μπρούμυτα εβαλε κι ένα μαξιλάρι κατω απο την κοιλιά της και μου τον πρόσφερε ανοιχτό να τον απολαύσω.Φοβερή αίσθηση τα αφράτα κωλομαγουλα να χαϊδεύουν το πρόσωπο σου και μια σουφρα να θες τη λιώσεις στο γλείψιμο και να μη την χορταίνεις.
Η γυναίνα ήταν πασαλειμένη απο πανω μεχρι κατω με body lotion,μοσχοβολούσε οπότε τη γυρισα και μπροστα οπου εγλειψα για ωρα το επισης λαχταριστο μουνι της και βογγουσε απο καυλα.

Την εβαλα απο κατω και τη γαμησα μονο σ'αυτη τη σταση γιατι πραγματικα ηθελα να την κοιταζω ολη την ωρα.Τη γαμησα για ωρα ετσι στην αρχη σε χαλαρο τεμπο και μετα δυνατα,αυτη με χαϊδευε συνεχεια ριξαμε και καποια φιλακια στα χειλη και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο μεσα της με μπολικες κραυγες.Με κρατησε αγκαλιτσα πανω της να χαλαρωσω και εφυγε.

Συμπερασμα...οι 9 στους 10 που θα τη δουν στο σαλονι θα περασουν ετσι κι αλλιως γιατι ειναι μουναρα.Και καλα θα κανουν γιατι πραγματικα αξιζει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntarntalover, ΦΑΚΙΡΗΣ, Spartan2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2020
Η κριτικη σου δειχνει στανταρακι!
03 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σκέψου ότι μέχρι και ο αζαζελ της έγραψε θετική κριτική Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2