Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα κύριοι,
Πρώτη κριτική στο σάιτ αλλά καιρό επισκέπτης, είπα να κάνω ποδαρικό με κάτι θετικό το οποίο δεν μπορούσε να είναι άλλο από την Αννα Μαρία.Έρωτας Η συγκεκριμένη κοπέλα δυστυχώς έχει σταματήσει, παρόλα αυτά θεωρώ πως αξίζει μία παραπάνω γνώμη, ώστε να θυμηθούν οι παλιοί τις καλές εποχές μαζί της. Η Αννα Μαρία εμφανισιακά είναι μελαχρινή με μακρύ μαλλί, ύψος γύρω στο 1,70 θεωρώ, καταπληκτικό σώμα για τα γούστα μου και ακόμα καλύτερο πρόσωπο. Σε άλλη περιπτωση και κατασταση ισως και να την παντρευόμουνα.Ντροπή Την επισκέφθηκα 2 φορές όπου η μια ηταν καλυτερη απο την αλλη. Υπέροχη πιπα με καραμελωμα των ορχεων και ενεργη συμμετοχη στον αγωνα. Επίσης, γουσταρει και ποδοφετιχ και οσοι εχουν βιτσιο με το συγκεκριμενο θα μεινουν φουλ ικανοποιημενοι καθως η κοπελα εχει απο τα πιο ωραια και καλοσχηματισμενα ποδια που εχω δει ποτε στη ζωη μου!
Δυστυχως οπως προανεφερα η κοπελα σταματησε καπου στα μεσα του Οκτωβρη. Μαλιστα την ειχα επισκεφθει 4 μερες πριν σταματησει και γυρισε και μου ειπε οτι ''σταματαω γιατι ειμαι σε ηλικια γαμου'', 30 δηλαδη. Επισης, μου ανεφερε οτι θελει να τελειωσει τις σπουδες της πανω στην ψυχολογια. Οπως και να εχει, οπως λεει και το ρητο ''ολα τα ωραια καποτε τελειωνουν''.
Καλη χρονια να εχουμε μαγκες και ευχομαι οτι καλυτερο στον καθενα ξεχωριστα.Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 09, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Mpratan
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9.630
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 alpula, kaavlas, makhswrx

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2020
Φίλε πέρνα Παρασκευή η Σάββατο από το why sleep στο γκάζι να δεις τι ωραία ψυχολογία σπουδάζει!!!!Αχαχαχαχαχαχα!!!!
24 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με έβαλες στην πρίζα τώρα.
01 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ήταν ότι καλυτερο περασε απο studio, εχω χυσει τόνους σπέρμα με την κωλαρα της, παλια που ήταν στο κασσανδρας έκλειναν 2ωρα για να τη γαμησουν, δυσκολα βρίσκεις τόσο καλή και σαν συμπεριφορά αλλά και να τιμάει τα φράγκα χωρις να είναι ξεπέτα. Λείπει πολυ στο χωρο.
01 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλη καυλιαρα η Άννα Μαρία, τα καλυτερα γαμησια έκανε ειδικά εποχή κασσανδρας που ήταν στις καλες τις εποχές. Τιμάτε κάθε ευρώ που έπαιρνε, τώρα οι περισσοτερες είναι ξεπέτες και δεν σέβονται τα φράγκα σου.
01 Μαρτίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα ειπες ολα φιλε μου!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5