Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 321 10
Sex Studio 489708
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τέτοιο ψηλό "μανούλι-μανουλομάνουλο", που λέγανε οι παλιότεροι, με φυσική ομορφιά και προσόντα είχα καιρό να δω και είχα βάλει στο πρόγραμμα συνάντηση όταν θα δουλεύει στο διακριτικό μαγαζί της αλυσίδας. Με την πρώτη ευκαιρία βρέθηκα να πληρώνω την υπηρεσία για πρόγραμμα μισάωρο για άνεση χρόνου αλλά και ελαφρώς περιορισμένης προσφοράς αγαθών, όπως περιγράφω παρακάτω.
Μπήκε με επαγγελματικό αέρα ταυτόχρονα όμως αισθησιακά με την αύρα της ντίβας, μιλούσε άριστα στα αγγλικά.
Όταν είσαι όμορφη και το ξέρεις αυτό βγαίνει και προς τα έξω, ας μη γελιόμαστε το ξέρουμε όλοι. Και εμένα αυτό με διεγείρει. Η συγκεκριμένη έχει φοβερή αυτοεκτίμηση και πουλάει σωστά το προϊόν της.
Με στοματική υποπίεση για βοήθεια και με το αφροδισιακό της άρωμα να μου έχει γεμίσει τα ρουθούνια, δεν άργησε να έρθει η στύση και η καθεαυτού γενετήσια πράξη επιτυχώς και σε σωστούς χρόνους όπως το ήθελα. Θα έλεγα και "ιδανικά" αν δεν αρνιόταν πεισματικά να με φιλήσει και να τελειώσω πάνω στα στήθη της όπως είχα φαντασιαστεί πρίν τη συνάντηση.
Γενικά δεν μπορώ να πω οτι απογοητεύτηκα και θα ξαναπήγαινα. Με απλοτερο πρόγραμμα όμως αφού και δεν προσφέρει αρκετά σε "έξτρα", και κατα τη ταπεινή μου γνώμη δεν χρειάζεται, όταν η γυναίκα έχει αφροδισιακή αύρα να σε καυλώσει με το λιγοστό της προσπάθειας.
Άρα η ομορφιά ειναι ανώτερης της προσπάθειας και νικάει η εγκεφαλική καύλα την διάθεση. Όπως την βρίσκει ο καθένας.
Το μαγαζί είναι καθαρό και ήσυχο αλλά η διακόσμηση παλαιότερη του σπιτιού μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2019
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
206
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 astakos, spirtoulis(2)

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού